Yuvarlak Puf Çiçekli Lif Pofuduk

Puf çiçekli lif

Kabarık görüntüsünden dolayı pofuduk lif örneği olarak da bilinen yuvarlak puf çiçekli lif modeli, aplike çiçeklerle süslenen bir örnektir. Çiçekli puf lif nasıl örülür diyen herkes paylaştığımız video anlatım üstünden bilgili lifin tüm yapım aşamaları hakkında bilgi alabilir.

Yoğun istek gelmesinden dolayı puf çiçekli lif modeli yapılışı hakkındaki bilgileri hızlı bir şekilde paylaşmaya karar verdik. Bu lifi yaparken çiçeklerle ana lif renginin uyumlu olmasına özen gösterin. Aşırı derecede birbirine zıt renklerle güzel görüntü yakalamanız mümkün değildir.

Lifin üstünden çok sayıda çiçek yer almasından dolayı uzun sürebilir ancak modeli tamamladığınız zaman bunu değdi diyeceksiniz. O yüzden sabırlı olmanızı tavsiye ederim.

Puf çiçekli lif modeli

Bu örneğin hem yuvarlak hem de uzun formda olan örnekleri mevcuttur. Her iki örnekte de yer alan çiçekler aynıdır. Değişen tek şey örgü lifimizin taban kısmıdır. Anlatımdan süsleme için kullanılan çiçeklerin nasıl yapıldığını öğrenirseniz uzun olanı da zorlanmadan örebilirsiniz.

Bahar Görünümlü Yuvarlak Puf Çiçekli Lif Yapılışı

Bu lifi yaptıktan sonra uzun olanını da yapın. Örgü severler genellikle puf çiçekli lifi hem yuvarlak hem de uzun olarak yapıp lif takımı oluşturuyor. Sizler de örnek güzel olduğu için bunu takım lif olarak örebilirsiniz.

Lifin yapımına çiçek kısmından başlanıyor. Bazı kişiler modelde yer alan çiçeklerin ortasına inci eklemesi yapıyor. Eğer bunu çeyiziniz için örecekseniz sizler de inci ekleyin. Bu sayede görüntüsü daha güzel olacaktır.

Pofuduk puf çiçekli yuvarlak lif

Her zaman lif denildiğinde akla Ören Hanım gelir. Böylesine güzel bir anlatımı bizlere sunduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Video anlatımda yer alan örnekte yeşil, pembe ve beyaz renkte iplikler kullanılmıştır. Ben de modele sağdık kalmak için bu renkteki iplikleri kullandım. Eğer artan ipleriniz varsa bunların arasından birbirine uyumlu renkteki iplikleri de çiçekleri yapmak için kullanabilirsiniz.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse anlatımlı lif örnekleri güzel banyo lifleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Puf çiçekli lif modelinin taban kısmını 6 fıstıkla başlayın. Baklava dilimlerinin her biri 9 fıstığa ulaşana kadar arttırma yapın. Daha sonra yaptığınız çiçeği tabanın üstüne ekleyerek tasarımı tamamlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here