Yeniliklere Açık Olanlara Çam Dalı Lif

çam dalı lif

Model her ne kadar lifler için uygunmuş gibi bir algı olsa da çam dalı lif modeli bebek battaniyelerinden tutun da örgü yeleklere kadar birçok örgü üründe kullanmaya uygundur. Yeni tasarımlara daha fazla ilgi duyuyorsanız kesinlikle çam dalı lif modeli yapılışı hakkında bilgi almalısınız.

Bu banyo kesesini yaparken özellikle dikkat etmeniz gereken şey iplerin birbirine olan uyumudur. Ayrıca örgünüzün ne sıkı ne de aşırı derecede bol olmamasına özen gösterin.

Ören Hanım aracılığıyla yapılışı hakkında bilgi verilen, en güzel banyo lifleri arasında yer alan çam dalı lif örneğini sizler de çok seveceksiniz.

çam dalı lif modeli

Ben bu tasarımda yer alan desenleri bebek battaniye yapmak için kullandım ve başarılı sonuçlar aldım. İsteyen kişiler uygulama hakkında bilgi aldıktan sonra bebek battaniyesi de örebilir.

Çam Dalı Lif Modeli Yapılışı Eğitim Videosu

Yoğun istek alan liflerden birisi de çam ağacını andıran bu tasarımımızdır. Örneğimizde 3 farklı renkte iplik kullanılarak yapılmaktadır. Örneğin oluşturulması sırasında arka kısımdan hiç örgü yapılmıyor. Uygulamanın tamamının ön kısımdan yapıldığını bilin.

1 sırada tasarıma ismini veren çam dallarından toplamda 6 tane yapmanız yeterlidir. Eğer örgünüz aşırı derecede sıkıysa yaptığınız örgünün kullanılabilirliğini korumak için daha fazla çam dalı da yapabilirsiniz. Kare formunu yakalayacak şekilde uygulama yapmanız uygundur.

100 zincir çekerek uygulamaya başlıyoruz. Zincirleriniz ne aşırı sıkı ne de aşırı bol olsun. Buna dikkat ederseniz aynı video anlatımda olan tasarımın boyutlarını yakalayabilirsiniz.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse Lif Modelleri Yeni En Güzel 35+ Lif Örnekleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Lifin büyük kısmında zincir ve trabzan örgü teknikleri kullanılıyor. Bu örgü tekniklerini bilen kişiler çam dalı lif modelini zorlanmadan örebilir. İp değişimlerinde dikkatli olmanızı tavsiye ederim. İp değişimlerinde potluk oluşabilir ve bu durum lifin görüntüsünün bozulmasına neden olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here