Yakalı Çan Şeklinde Elbise Lif

Yakalı çan şeklinde elbise lif modeli

Robadan fırfırlı elbise liflere ek olarak yakalı çan şeklinde olan elbise lif modelleri ilgi görmeye başladı. Çok sayıda kişi tarafından istek aldığı için kesinlikle bu örneğin yapılışı ile alakalı bilgi vermemizin gerekli olduğuna karar verdik.

Diğer örneklere oranla gerçek anlamda maharet gerektirmektedir. Eğer örgü yapmaya yeni başladığınız daha kolay olan tasarımlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Bazı kişiler bu örneği gündelik olarak kullansa da şahsen ben böylesine emek gerektiren bir tasarımı gündelik olarak kullanamam. Yapmaya başlarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

elbise lif modelleri

Elbise lif örneğini gündelik olarak kullanmak yerine çeyizlik olsun diye örebilirsiniz. Ayrıca değer verdiğiniz kişileri mutlu etmek adına hediye vermek için örmeniz de uygun olacaktır.

Yakalı Elbise Lif Yapımı

Banyo kesemiz elbise şeklinde olduğu gibi ayrıca kese formundadır. Yani vücudunuzu keseleme esnasında elinizi içerisine sokarak daha rahat şekilde vücudunuzu keseleyebilirsiniz.

Örneğimiz 3 farklı renkte iplik kullanılarak yapılıyor. Üstüne yapılan çiçekli süslemeler gerçekten de ayrı bir hava kazanmasını sağlıyor.

Maharet gerektiren bu lif çift katlıdır. Boyutu biraz büyük olduğu için isteyen kişiler içerisine sabun koymak için de kullanabilir.

Çan Şeklinde Elbise Lif Yapılışı

Çan şeklinde olan bu örnek klasik sabun bezleri arasında yer almaktadır. Benim gibi klasikleşmiş olan örnekleri seviyorsanız kesinlikle bu tasarımı çok seveceksiniz.

Lifin yapımında 2 farklı renkte iplik kullanılıyor. Boyun kısmında aplike çiçek yer alıyor. Bu çiçek sayesinde çalışmanızın daha güzel görünmesini sağlamanız mümkün.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse lif örnekleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Modelin kurulumu 16 fıstık üstünedir ve neredeyse tamamında fıstık örgü tekniği kullanılır. Bu örgü tekniğini hakkıyla biliyorsanız zorlanmadan çan şeklinde elbise lif modelini örebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here