Tığ İşi Örgü Kalemlik Modelleri Yapımı

0
911
tığ işi örgü kalemlik modelleri yapımı

Örgü ürünler hayatımızın her alanına girmiş durumda. Örgü kalemlik modellerini görünce kırtasiye alanında bile örgü ürünlerin olduğunu görmek beni çok şaşırttı. Özellikle öğrenci kızlar bu tarz kalemliklere deyim yerindeyse bayılıyor. Tığ işi örgü kalemlik modelleri güzel olduğu kadar da kullanışlı. Kendi tasarımlarınızı yaparak istekleriniz doğrultusunda kalemlikler de oluşturabilirsiniz.

Tığ işi örgü kalemlik modelleri ayrıca bayanların makyaj fırçalarını bir arada toplamak içinde kullanılabilir. Biraz daha tasarımlarınızı yetişkinleştirerek bu tarz kalemlikleri makyaj malzemeleriniz için de kullanabilirsiniz.

Yeni örgü kalemlik modelleri

Yeni örgü kalemlik modelleri

Örgü kalemliklerde genellikle hayvan figürleri kullanılıyor. Tavşan, kedi hatta timsah bile bu tarz tasarımlarda karşınıza çıkabilir. Benim küçük kızım şuan okul çağında olduğu için kendisi sınıf arkadaşlarında bu tarz kalemlikleri görmüş ve bende de böyle kalemlikler yapmamı istedi. Kısa bir araştırma yaptıktan sonra gerçekten de ciddi tasarımların oluşturulduğunu gördüm. İlk başta sıkıcı olacağını düşündüğüm fakat kalemlikleri yapmaya başlayınca gerçekten de keyif aldığımı söyleyebilirim. Sizin de çocuğunuzun ya da torununuzun bu tarz bir isteği varsa, en yeni tığ işi örgü kalemlik modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tığ işi örgü kalemlik yapımı

Tığ işi örgü kalemlik yapımı
Tığ işi örgü kalemlik yapımı

Bu kalemlik modelimiz tavşan şeklindedir. Çocukların büyük kısmı tavşanları sevdiği için bizler de tığ işi örgü kalemlik yapımı konusunu ele alırken tavşan şeklinde olan kalemliği ele almak istedik. Evinizde artan ipleriniz varsa bu kalemlikleri o iplikleri değerlendirmek adına da yapabilirsiniz. Bu kalemlikler okul çağında olan genç kızların mutlu olmasını sağlayacak niteliktedir.

Örgü ile yapılan kalemlikler genelde tığ işi elişleri olarak karşımıza çıkıyor. Şişle yapılan modeller olsa da tığ işi olanlar daha güzel diyebilirim. Ben kalem şeklinde olan kalemliklerden yaptım. Diğer kalemlikleri de en kısa süre içerisinde yapmak istiyorum. Sizlere sunduğum bu örgü kalemlikler ayrıca satışı yapılabilen ürünler arasında yer alıyor. İnternette araştırdığımda örgü kalemlik yapıp bunu satan kişilerin olduğunu gördüm. 30 TL gibi rakamlardan başlayıp 150 TL gibi rakamlara kadar ulaşan örgü kalemliklerin satışı yapılmaya devam ediyor. Eğer sizler de örgü yaparak para kazanıyorsanız bu tip şeylere de yönelmenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here