28 Yeni Tığ İşi Lif Tasarımı

0
987
Tığ işi lif örnekleri 28 yeni model

Tığ işi lifler şile yapılan liflere göre daha güzel olduğundan dolayı, genellikle tığ işi lif örnekleri daha fazla tercih edilir. Çilekli, çiçekli, nazar boncuklu ve fıstıklı gibi popüler olan birçok lif modelinin tığ işi olduğu biliniyor. Özellikle bu tarz ürünler çeyizlerde yer aldığından dolayı çeyizindeki eksikleri gidermek isteyenlere yardımcı olmak için en moda tığ işi lif modelleri sayfamızda paylaşılacak.

Çok sayıda tığ işi lif örnekleri olsa da bizler sizlere güzel olduğunu düşündüğümüz 28 farklı modeli sunmak istiyoruz. İlerleyen günlerde mevcut lifler popülerliğini kaybedince yeni örnekleri sizlere sunmaya devam edeceğim.

Tığ işi örgü tekniklerini bilmiyorsanız şişle yapılan lifler sayfasından şiş örgüsü olan lif modellerine ve yapılışları ile alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel örneklere lif örnekleri sayfasından da ulaşmanız mümkün. Takipçilerimiz her zaman en güzel liflerin hobiorgu.com sitesinde yer aldığını belirtiyor. Tüm modelleri büyük bir titizlikle belirlediğimiz için paylaşımlarımızın beğenildiğini düşünüyorum. Güncel örgü bilgilerine ulaşmak adına ayrıca Facebook sayfamızı da takip etmenizi tavsiye ederim.

Tığ İşi Lif Örnekleri En Yeni Modeller

Tığ işi lif örnekleri daha çok tercih edildiğinden dolayı örgü yapıp yaptıklarını satan kişiler bu lifleri tercih edebilir. Bir lif modeli yaklaşık olarak 10-25 TL arasındaki rakamlara satılıyor. Gün içerisinde bir bayanın ortalama olarak 4 tane lif örmesi mümkündür. Hesaba vuracak olursanız lif yapıp satsanız bile aile ekonominizin hayat bulmasını sağlayabilirsiniz.

Her lif modelinde neredeyse aynı örgü teknikleri kullanılmaktadır. Bu yüzden bir lif modelini yapmayı başardıktan sonra sayfamda yer alan diğer lifleri de kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Lafı fazla uzatmadan başka hiçbir yerde bulamayacağınız örnekleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sizlere en güzel tığ işi lif örnekleri sunuldu. Herkesin beğeneceğini düşündüğümüz modelleri ele almaya çalıştığımız için gönlünüze yatan bir modele ulaştığınızı düşünüyorum. Daha farklı modelleri de görmek isteyenleriniz olursa kolay lif modelleri sayfasında yer alan modelleri de incelemenizi tavsiye ederim. Ayrıca son zamanların popüler liflerinden dolan çilek desenli lif modeli de kesinlikle ele alınması gereken bir örnektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here