Seni Seviyorum Diyenlere Sen ve Ben Yazılı Lif

sen ve ben yazılı lif

Sen ve ben yazılı lif modeli, aşkım kelimesini gönülden söyleyen ve seni seviyorum cümlesini içtenlikle kuran genç kızlarımızın vazgeçilmez lifleri arasında yer alır.

Bu güne kadar çok sayıda seni yazıyorum yazılı lif örnekleri ile karşılaştım ama hiçbirisi bende sen ve ben yazılı lif modeli kadar büyük etki bırakmadı. Kullanılan yazı sitili ve renk uyumu kesinlikle etkilenmemde büyük etkiye sahiptir.

İlerleyen günlerde aşkım yazılı lif örnekleri de sizinle olacak olsa da genele hitap ediyor olmasından dolayı önceliğimi sen ve ben yazılı lif örneğinden yana kullanacağım.

sen ve ben yazılı lif modeli

Liflerde yazıların nasıl yapıldığını öğrendikten sonra sizler de kendi kelimelerinizi liflere işleyebilirsiniz. Mesela son zamanlarda isim yazılı lifler büyük ilgi görüyor. Kişiye özel isim banyo kesesi örerek bunların satışını yapabilirsiniz.

Sen ve Ben Yazılı Lif Modeli Yapımı

Bu tasarımımızda iki farklı renkte ip kullanıyoruz. Aşkı daha iyi temsil etmesinden dolayı kırmızı-beyaz ve pembe-beyaz renkte olan iplikleri kullanmanız şahsen tavsiye ederim.

Lifin orta kısmında yer alan kalp desenini yapmayı da ihmal etmeyin. Bu kalp güzel görünmesinde büyük etkiye sahiptir. Lif örneğimiz 23 fıstık üstüne kurulmaktadır. Alt kısımdan başlanıp üst kısma doğru devam etmektedir. En çok zorlanacağınız kısım renk değişimidir. İp rengi değişimini dikkatli bir şekilde izlemenizi tavsiye ederim.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse Lif Modelleri Yeni En Güzel 35+ Lif Örnekleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Sen ve ben yazılı lif örneğimizin yapılışı bu şekildedir. Çeyizlerde bu tarz kare lif modellerinin yer alması moda oldu. Bu yüzden daha farklı güzel sözleri içeren yazılı örnekleri de elimden geldiğince ilerleyen günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here