Sandalet Bebek Patiği Yapılışı

385
sandalet bebek patiği modelleri yapılışı anlatımlı

Anlatımlı bebek sandalet yapımı yaz mevsimi geldiği için hem bebeğinin ayaklarını sıcak tutmak hem de bebeğini sıcaktan bunaltmamak isteyen annelerin tercihi. Sandalet bebek patiği yapılışı bu yüzden yaz mevsimi gelince annelerin tercih ettiği örgülerden birisi haline geliyor. Bu sandalet tipi patik modelleri aslında yapılış açısından normal patilere göre aşırı derecede farklı değil. Hatta sandalet şeklindeki patiklerin yapımı daha da kolay diyebiliriz.

Sayfamızda ele alınan sandalet bebek patiği yapılışı video anlatımlı olarak paylaşıldı. Elimizden geldiğince en ince ayrıntısına kadar bilgiler veren video anlatımları tercih etmeye çalıştık. Sandalet patik örnekleri arasında yer alan modeller hem kız hem de erkek bebekler için uygun olsa da bu tarz örgü ürünler kız bebeklere daha çok yakışıyor. Zaten tığ işi oldukları için sizler de kesinlikle kız bebekler için bu örgü ürünleri öreceksinizdir. Örgü sandalet nasıl yapılır diyen herkes hiç kuşkusuz verdiğimiz bilgiler sayesinde başka arayışa girmeden sayfamızdaki modelleri örmeye çalışacak. Bu patik modellerine bazı kişiler sosyete patiği de demektedir. Bu isimle yapılan paylaşımlar görürseniz bunların paylaşımını yaptığımız örgü ürünler olduğunu bilmelisiniz.

Sandalet Tipi Bebek Patiği Modelleri

Bebeğimin ayağı üşümesin hem de soğuktan korunsun diyorsanız bu yılın modası haline gelen sandalet tipi bebek patiği modelleri gönlünüze yatacaktır. Anne sevgisi ve anne maharetleri bir araya geldiği zaman gerçekten de muhteşem denilebilecek türden ürünler ortaya çıkıyor. Normal patik örnekleri yaz mevsiminde bebeklerin isilik gibi cilt problemleri yaşamasına neden olduğu için önü kapalı patikleri kullanamıyoruz. Bebeğimizin sağlığı her şeyden önemli olduğundan dolayı yaz mevsiminde normal patikler yerine sandalet şeklinde olan patikleri kullanmalıyız.

Sandalet bebek patikleri popüler hale geldiği için çok fazla sayıda model örgü dünyasında var. Hepsini bir araya getirmek mümkün olmayacağından dolayı sizlere en güzellerini sunmaya çalıştım.Eğer daha fazla modeli incelemek istiyorsanız bebek patikleri sayfasından destek alabilirsiniz.

Sandalet Bebek Patiği Yapımı Video Açıklamalı

Şekeri andıran renkli iplikler kullanılarak yapılan sandalet bebek patiği modeli, annelerin imrenerek baktığı modellerdendir. Tığ işi örgü teknikleri kullanılarak yapılan bu patikleri sizler de yapmak isterseniz video açıklamalı bilgiler sizlere daha fazla yardımcı olur. Bu video anlatımda yer alan örneği ben yaptım ve çok güzel oldu. Bu yüzden bu modeli sizlere gönül rahatlığıyla önerebiliyorum.

Sandalet Tipi Bebek Patiği Yapılışı Resimli Anlatımlı

Size çok sayıda sandalet bebek patiği yapılışı hakkında resimli anlatımlı olarak bilgi vereceğim. Sözel anlatıma hiçbir şekilde gereksinim duymadım çünkü resimlerde zaten tüm uygulamalar net bir şekilde görülüyor. Bu paylaşımı yapılan sandalet bebek patiği örnekleri en kolay olanlarıdır. Bu tarz bebek patiklerinin aşırı derecede zor olanları da bulunmaktadır. Bu tarz ürünleri sadece resimli anlatımlar ile anlatmak pek mümkün olmadığı için sizlere bu tarz patikleri ayrı makaleler içerisinde anlatmamız daha uygun olacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sandalet bebek patiği kız bebekler için uygundur. Erkek bebeklere bu tarz şeylerin örülmesini tavsiye etmiyorum.

Yapılışı hakkında resimli anlatımlı olarak bilgi verilen örgü sandalet bebek patiği modelleri bu şekilde. Modeli yaparken bebeğinizin ayağını ölçmeyi kesinlikle unutmayın. Bu paylaşılan bebek patikleri ortalama olarak 5-6 aylık bebekler için uygun olsa da bazı bebeklerin ayakları daha iri olabilmektedir. Özellikle çocuğunuzun ayaklarının emsallerine oranla büyük olduğunu düşünüyorsanız patiğiniz tabanını örmeye başlamadan önce mutlaka çocuğunuzun ayağını ölçün. Buna dikkat ettiğiniz müddetçe hiç sorun yaşamadan bu bebek patiğini örüp kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum yaz
İsminizi girin