Puf Çiçekli Uzun Lif Yapımı

Puf puf yuvarlak uzun lif modelleri ve puf çiçekli lif modeli yapımı video anlatımlı.

0
927
Puf çiçekli lif modeli yapımı

Puf lif modelleri üzerinde yer alan çiçeklerden dolayı yumuşak göründüğü için bu ismi almıştır. Örgü lifler banyo sırasında vücudu keselemek için kullanılır ve bundan dolayı yumuşak yapıda olması gerekmektedir. Özellikle cildi aşırı derecede hassas olan kişiler tercihini yumuşak olmasından dolayı puf çiçekli liflerden yana kullanabilir. Puf çiçekli lif modeli yapımı bazı detayların zor olmasından dolayı video anlatımlı olarak ele alınacak. Bu da puf çiçekli lif modeli yapımı konusunun en iyi anlatımlardan birisi olmasını sağlayacak.

Puf çiçekli lif modeli yapımı sırasında kullanacağınız iplerin yumuşak yapıda olmasına özen gösterin. Bayanlar tarafından lifler sıklıkla yapıldığından dolayı iplik üretimi yapan firmalar sadece lif yapımında kullanmak için yeni iplerin üretimine başladı. Fiyatları diğer ipliklere göre kısmen yüksek olsa da bu ipleri alarak bu lifin yapımında kullanmanızı tavsiye ederiz.

Puf çiçekli lif modeli uzun lif modelleri arasında yer aldığı için banyo sırasında bu lifleri kullanarak özellikle ulaşılması zor olan (sırt) bölgelerinizi rahat bir şekilde keseleyebilirsiniz. Daha farklı liflere de sahip olmak isterseniz elbise lif modelleri ve horozlu lif modelleri sayfasından yer alan modelleri örmeye çalışın. Bu lifi yapmak için gerekli malzemeleriniz varsa gelin hep birlikte lifi yapımına başlayalım.

Puf çiçekli lif modeli yapılışı

Bu lif modelimizin yapımında mavi, pembe, beyaz, yeşil, sarı renkte iplikleri kullanıyoruz. Bu lifin yapımı yuvarlık liflerin yapımına benziyor. 3 tane yuvarlak lifin bir araya getirilmesiyle bu lif modeli oluşturuluyor. İlgili modelin kenarlarında lif kenarı olması yapılan ürünün ömrünün uzun olmasını da sağlamaktadır.

Puf çiçekli lif modeli yapımı video anlatımlı olarak sizlere anlatıldı. Bu modele lif dünyasında üç boyutlu lif modeli de denildiğini bilmenizi isteriz.

Puf lif modelleri

Puf lif modelleri genellikle çiçeklerle kuşatılarak süslense de puf lif modelleri çiçeksiz bir şekilde de yapılıyor. Bu yüzden sizlere genellikle çeyizlerde yer alan en yeni örnekleri sunmak istiyoruz.

Puf çiçekli uzun lif yapımı ve puf çiçekli yuvarlık lif yapımı konusunu yeni örneklerle ele aldık. Uzun life ihtiyacınız varsa kesinlikle tercihinizi video anlatımlı olarak sizlere sunduğumuz bu lif modelinden yana kullanın. Ayrıca örneğin uygulanışı sırasında elinizden geldiğince canlı renklere yer verin ki modelinizde bahar havası oluşsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here