Örgü Bayan Şapka Bere Modelleri

0
907
Örgü bayan şapka bere modelleri
Örgü bayan şapka bere modelleri

Şapka ve bere kavramları örgü yapan kişiler tarafından bile sürekli karıştırılır. Bu karışıklığa son vermek için örgü bayan şapka bere modelleri hakkında bilgi verirken en yeni örnekleri de ele almaya karar verdim.

Kış kapıya dayanınca örgü bayan şapka bere modelleri yaz mevsiminde yaptığımız örgüler bir kenara bırakılarak daha fazla yapılmaya başlandı. Özellikle örgü sezonunun kapandığı yaz döneminde boş durmayan hanımlar yeni tasarımlar yaparak sezonun açılmasıyla birlikte bunları paylaşmaya başladı. Günün modası bu şekilde oluştuğu için en yeni örgü bayan şapka bere modelleri ele alınarak makaleyi hazırlamaya çalışacağım.

Örgü bayan bereleri be şapkaları genellikle şişle örülse de güzel görünmesinden dolayı tığ işi ürünleri de tercih edenler var. Ben hem tığ işi hem de şişle yapılan örnekleri ele alacağımdan dolayı zevkinize uygun olan bir modele bu makalede rastlayacağınızı düşünüyorum. Detaylı anlatımı olan bir bereye ihtiyacınız olurs çiçekli bere yapılışı sayfasındaki modeli incelemenizi tavsiye ederim.

Örgü Bayan Şapka Bere Modelleri

Örgü bayan şapka bere modelleri incelenecek olursa bu yıl balıksırtı, kuzu, ponponlu, kastırmalı, sökmeli, işlemeli ve saçaklı modellerin daha popüler olduğu görülebilir. Şapka ve bere kavramı ayrı olduğu için şapkaları ve bereleri ayrı başlıklar halinde ele almaya çalışacağım.

Bayan Örgü Şapka Modelleri

Kış mevsiminin ılık geçtiği yerlerde bereler yerine şapkalar tercih edilir. Şapkaların berelerden farkı kulakları örmüyor olmasıdır. Eğer Akdeniz bölgesi ya da Ege bölgesi ikamet yerinizse örgü bayan şapka modelleri sizin için daha uygun olacaktır.

Bunların dışında benim en çok beğendiğim örgü şapkalar da var. Modası geçmiş gibi düşünenleriniz olacaktır ama bu şapkaları hala severek giyen çok sayıda kişinin olduğunu bilmenizi isterim.

örgü bayan şapka modelleri

örgü bayan şapka modelleri

örgü bayan şapka modelleri

Örgü Bayan Şapka Örneği Yapılışı

Bu kadar güzel bayan örgü şapka modelleri incelendikten sonra bir tanede de olsa güzel bir bayan şapkasının nasıl örüldüğünü ele almazsam doğru olmaz. Sizlere video anlatımlı olarak bir bayan şapkasının nasıl örüldüğünü video anlatımlı olarak aktarmak istiyorum.

Örgü Bayan Bere Modelleri

Kış mevsiminin aşırı derecede çetin geçtiği yerlerde örgü bayan vere modelleri tercih edilmelidir. Genelde şişle yapılan bereler soğuğa karşı bizleri daha iyi koruduğundan dolayı üşümemek adına şişle yapılan bereleri tığ işi olanlara göre daha fazla tercih etmenizi tavsiye ederim.

Her zaman olduğu gibi sizlere yaptığım galeri paylaşımı dışında en çok sevdiğin örgü bayan bere örneklerini de sunmak istiyorum. Kararsız kaldıysanız benim sevdiğim modelleri de ele almanızı tavsiye ederim.

Bayan örgü bere modelleri

Bayan örgü bere modelleri

Bayan örgü bere modelleri

Örgü Bayan Bere Örneği Yapılışı

Sizlere hem tığ işi hem de şişle yapılan örgü bayan şapka bere modelleri hakkında bilgiler verdim. Örgü yapmaya yeni başlayan kişiler sadece modellere bakarak örnek çıkarmakta zorlanabilir. Bu yüzden kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir bayan örgü bere modelinin nasıl yapıldığını da ele almak istiyorum.

Modelin açıklaması video anlatımlı olduğu için hiç zorluk çekmeden bu örgü bayan bere modelini örebilirsiniz. Eğer uygulama sırasında takıldığınız kısımlar olursa bunları bizlerle paylaşmaya çekinmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here