Kumaş Çanta Modelleri ve Yapılışları

0
1436
Kumaş çanta modelleri ve yapılışları

Kumaş çanta modelleri yapımı kolay olduğu gibi muhteşem denilebilecek bir görünüme sahiptir. Kumaş çanta yapımı resimli anlatımlı olarak sıklıkla paylaşılıyor. Özellikler kumaş çanta kalıpları bu tarz aksesuar ürünleri yapmamızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Evde çanta dikimi ile uğraşacak, kendi el emeğiniz göz nurunuz olacak çantaları yapmak için vaktiniz varsa kumaştan çanta yapımı resimli ve videolu anlatımlı olarak sizlerle paylaşılacak.

Kumaş çanta yapımı anlatımlı olarak ele alınacaktır. Özellikle fermuarlı olanlar bu yıl moda olmuş durumda. Daha önceden fermuar dikimi yapmayanlar için fermuarlı kumaş çanta dikimi ile alakalı bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Hayatın bizleri ağır bir tempo içerisine sokması birçoğumuzun el işlerinden uzak kalmasına neden oluyor. Ben de emin olun sizler kadar yoğunum. Hal böyle olunca bir boşluk yakaladığımda kendim ve çevremdekiler için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Kumaş çantaları yaparken çok vaktiniz gitmez. Eğer ben fazla vakit bulamıyorum ama bir şeyler de yapmak istiyorum diyorsanız kesinlikle bu çantaları yapabilirsiniz.

Kumaş çanta modelleri

Kumaş çanta yaparken elbiselerinize uygun renkte kumaşlar seçin. Örneğin siyah, yeşil, lacivert ve kahverengi gibi renkler birçok renk ile uyumludur. Sabit bir renk takıntınız yoksa bu renklerde çantalar yapın ki neredeyse her tür elbisenizle kullanabilin. Kumaş çanta modelleri yapılırken çantaların üzerine çeşitli armalar yapıştırarak çantaların farklı görünüm kazanmasını da sağlamanız mümkün.

Kumaş çanta yapılışı video anlatımlı

Kumaş çanta yapılışı hakkında bilgi verilen bu modelde desenli ve düz renkteki kumaşlar kullanılıyor. Genç kızlar için daha uygun olan bu çantalar özellikle yaz mevsiminde kullanmak için gerçekten de çok uygun. Ben de bu tarz çantaları yapıp sıklıkla kullanıyorum. Özellikle örgü malzemelerimi içerisinde koymak için gerçekten de çok ideal. Hobisi olan bir kişiyseniz hobi malzemelerinizi bu çantaları yaparak içerisine koyabilirsiniz. Çantaları dikerken çok fazla kumaş gerekmiyor. Bu yüzden eğer elinizde artan kumaşlarınız varsa bu kumaşları bu çantaları yaparken de kullanıp değerlendirebilirsiniz.

Fermuarlı kumaş çanta yapımı

Kullandığımız çantalarda fermuar olmadığı zaman çantanın içine koyduklarımız alelade bir şekilde görüldüğü gibi çoğu zaman etrafa da düşmektedir. Bu tip durumlarla sıklıkla karşılaşan kişiler kesinlikle fermuarlı çantaları tercih etmelidir. Sizleri yapılışı hakkında video anlatımlı olarak bilgi vereceğimiz bu kumaş çanta modeli her yaş grubu için uygundur. Çantayı yaparken askı kolları metal ekipmanlarla birleştirildi. Bu tarz ürünleri artık tuhafiyelerden de rahatlıkla temin edebiliyorsunuz. Malzemelerinizi hazırladıysanız çantanın yapımına geçebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here