Kolay Tığ İşi Bebek Yelekleri Anlatımlı

0
974
Kolay tığ işi bebek yelekleri anlatımlı
Kolay tığ işi bebek yelekleri anlatımlı

Tığ işi bebek yelekleri ne kadar güzel olsa da sürekli olarak tığ işi bebek yeleklerinin zor olduğundan yakınırız. Bu durum birçoğumuzun bu yeleklere karşı ön yargılı olmasına sebep olmuş durumda. Ön yargılarınızı yıkmak için kolay olan tığ işi bebek yeleklerini ele almaya karar verdim. Yapılışı anlatımlı olarak paylaşılacak olan kolay tığ işi bebek yelekleri sayesinde sizler de bu ürünleri kolay bir şekilde öreceksiniz.

Kolay tığ işi bebek yelekleri anlatımlı olarak paylaşılmış olsa da birçoğunuz bu tarz örgülerden korktuğu için yeleklere başlamayacaktır. Cesaretini kırıp yelekleri örmeye başlayanlar ise kendisini bu alanda geliştirip yapılışı daha zor olan tığ işi bebek yeleklerini de yapacaktır.

Sizlere kolay tığ işi bebek yelekleri özellikle video anlatımlı olarak verilecek. İlham kaynağınız olması için kolay olan tığ işi bebek yelek örneklerini de ele almaya çalışacağım.

Kolay Tığ İşi Bebek Yelekleri

Bu bebek yeleklerinin arasında çoğunlukla kız bebekler için olan yelekler yer alıyor. Bu yüzden erkek bebeği olan kişilere erkek bebek yeleği sayfasında yer alan modelleri incelemesini öneriyorum.

Eğer her şeye rağmen ben kesinlikle tığ işi örgü yapamam diyorsanız, şişle yapılan yelekler sayfasında yer alan modellerden bir tanesini beğenip örebilirsiniz.

Bu yılın modası olan kolay tığ işi bebek yelekleri ele alındı. Gördüğünüz gibi bu örgü ürünler kolay olmasına rağmen aşırı derecede güzel. Ben de bu yelekleri örmeye en kısa süre içerisinde başlayacağım diyen kişiler, aşağıdaki video anlatımlardan yararlanarak bu tarz bebek yeleklerini örebilir.

Kolay Tığ İşi Bebek Yeleklerinin Yapılışı Video Anlatımlı

Kolay olduğunu düşündüğüm o kadar fazla bebek yeleği var ki inanın hangisini sizinle paylaşsam diye derin bir düşünceye girdim. Elimden geldiğince en güzel modellere yer vermeye çalışacağım. Daha farklı modelleri görmek isteyenleriniz olursa Tunus işi yelekler sayfasını inceleyebilir.

İlk modelimiz kız bebekler için uygun olan bir modeldir. Modelin yapımında pembe renkte iplikler kullanılmış. Aslında bu yelek bir takım halindedir. Yeleği ördükten sonra takımda yer alan diğer parçaları da örebilirsiniz.

Sıradaki modelimizde tığ işi bebek yeleğinin yapılışı baştan sona anlatıldı. Eğer yukarıdaki modeli yapmakta zorlandıysanız bu modeli yapmanızı tavsiye ederim.

Kolay tığ işi bebek yelekleri en yeni modeller ele alınarak video anlatımlı şekilde sizlere sunuldu. Örgü dünyasına yeni anlatımlar eklenince sizleri de yapılışları ile alakalı bilgilerle aydınlatacağım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here