Kolay Örgü Yelek Modelleri Yapımı Anlatımlı

0
8928
Kolay örgü yelek modelleri yapımı anlatımlı
Kolay örgü yelek modelleri yapımı anlatımlı

Gün boyu yemek çamaşır derken örgü yapmaya zaman ayıramıyoruz ya da yapılışı kolay olan örgü ürünleri yapmayı tercih ediyoruz. Kolay örgü yelek modelleri de aynı şekilde kısa süre içerisinde tamamlanabildiğinden dolayı tercih edilen örgü ürünlerdendir. Yapımı anlatımlı olarak paylaşılacak modeller sayesinde sizlerde kolay örgü yelek modelleri arasından beğendiğiniz örnekleri örüp kullanabileceksiniz.

Bayan, erkek ve bebek yeleklerinin hepsinin kolay olanları vardır. Bu yüzden sizlere erkekler bayanlar ve bebekler için olan en kolay örgü yelekler sunacağım. Kendi beğenilerim doğrultusunda bir araya getirdiğim modelleri herkesin seveceğini düşünüyorum.

Kolay örgü yelek modelleri kesinlikle bu yelekler acaba çirkin olduğu için mi kolay şeklinde bir soru işaretinin aklınıza takılmasına neden olmasın. Bu yeleklerin tamamı kolay olduğu kadar güzel de. Genelde birçoğu Selanik, pirin, haroşa ve düz örgü teknikleri kullanılarak yapılıyor. Tığ işi olanlarda da büyük oranda zincir çekerek yeleği oluşturuyorsunuz.

Kolay Örgü Yelek Modelleri

Yukarıda da belirttiğim kolay örgü yelek örneklerini bayanlar erkekler ve bebekler için ayrı bir şekilde ele alacağım. Son olarak video anlatımlı bilgilere yer vererek makalemi sonlandıracağım. Gelin ilk olarak bayanlar için hangi modelleri bir araya getirdiğime bakalım.

Kolay Bayan Yelek Modelleri

Bu yelekler arasında genelde düz örgü tekniği kullanılarak yapılan modeller yer alsa da ajurlu yelekler de bulunmaktadır. Yani hem şişle yapılan hem de tığ işi olan kolay bayan yelek modelleri burada yer alıyor.

Bayan yelekleri her zaman en fazla tasarımı bünyesinde barındırmıştır. Bayan yelek modelleri sayfasında yer alan örnekler bunun bir göstergesidir. Önerebileceğim türden bir model isterseniz, sizlere bolero yelek modelleri sayfasında yer alan örnekleri incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kolay Bebek Yelek Modelleri

Bebekler hızlı bir şekilde büyüdüğünden dolayı zor olan yelekleri örmemiz mantıklı değildir çünkü çok kısa zaman içerisinde bebek büyüğü için ördüğümüz yelek olmayacaktır. Bu yüzden kolay bebek yelek modelleri arasından bir yeleği beğenip örmeniz daha mantıklıdır.

Ben daha çok tığ işi bebek yeleklerini seviyorum diyenleriniz varsa, kolay tığ işi bebek yelekleri makalesini kesinlikle inceleyin. Günün modası olan bebek yeleklerineyse örgü bebek yelek modelleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kolay Erkek Yelek Modelleri

Erkekler her zaman süsten uzak olduklarından dolayı genelde düz yeleklerden hoşlanırlar. Bu yüzden aslında hiçbir erkek yelek örneğini yapmak zor değildir. Sizler için bir araya getirdiğim kolay erkek yelek modellerine bakınca gerçekten de hepsinin yapımının kolay olduğunu göreceksiniz.

Erkek yelekleri sayfasını incelerseniz daha farklı modellere ve yapılışları ile alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Erkek bebekler için örneklere ihtiyacınız varsa erkek bebek yelekleri bağlantısında yer alan bilgilere bakmanızda da fayda var.

Kolay Örgü Yelek Modelleri Nasıl Örülür

Yukarıda yer alan videoda sizlere kolay örgü yelek modellerinin nasıl yapılabileceği ile alakalı bilgiler verildi. Bu tarz yelekleri bir defa yaptıktan sonra anlatıma gerek kalmadan bireysel olarak bu yelekleri örebilirsiniz. İlk yeleği bebekler için yaptıysanız daha sonra ilmekleri arttırarak bayanlar ve erkekler için de benzer türden yelekler yapmaya çalışın. Bu sayede kendinizi ciddi anlamda geliştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here