Kolay Atkı Modelleri ve Yapılışları

Kolay erkek atkı modelleri, basit bayan atkı örnekleri ve kolay bebek atkısı modelleri nasıl örülür konusu ile alakalı resimli ve video anlatımlı bilgiler.

0
3362
kolay örgü atkı modelleri

Kış mevsiminde havalar bir soğuyup bir ısınsa da atkımızı yanımızda taşımamız hasta olmamamız için önemli. Örgü atkı modellerinin birçoğu zor örgü tekniklerini içerisinde barındırıyor. Kolay atkı modelleri sayesinde bir atkıyı örmek için günlerimizi harcamak yerine kısa süre içerisinde örgü bir atkıya sahip olabiliriz. Kolay atkı modelleri yapılışları bu sayfada anlatımlı olarak ele alınacak, erkek, bayan, çocuk ve bebek kolay atkı örneklerine baktıktan sonra bu atkıları örmeye çalışın.

Maharetliyim ve örgü yaparken aşırı derecede hızlıyım diyen bayanlar sadece 1 günde bu kolay atkı modellerini rahatlıkla yapar. Kolay atkı modelleri anlatımlı şekilde ele alındığından dolayı da modelin nasıl uygulandığını anlayıp bu örgü atkıları daha kolay yapacaksınız. Kırmızı, sarı, pembe gibi renkler güneşi iten renklerdir. Bu yüzden güneşi çeken ve ısınmanızı sağlayan lacivert, siyah ve kahverengi gibi renkleri seçin. Kolay kaşkollar her ne kadar düz örgülerden oluşsa da bu atkılara yapılan küçük dokunuşlar sayesinde yaptığınız atkılar çok modern görünümde olacak.

##BU YAZIDA OKUYACAKLARINIZ##
>> Kolay atkı modelleri
>> Kolay erkek atkı yapımı anlatımlı
>> Kolay bayan örgü atkı yapımı video açıklamalı
>> Kolay bebek atkı modeli yapımı

Kolay atkı modelleri

Bir atkının kolay olması onun kısa süre içerisinde yapıldığı anlamına gelir ancak bazı bayanlar bazı örgü tekniklerinde kendisini geliştirdiği için zor örgü teknikleri kullanılarak yapılan atkıların bazılarına bile kolay örgü atkı deniliyor. Bu durumun farkında olduğum için her bayanın orta düzeyde örgü bilgisinin olduğunu düşündüm ve herkese kolay olacak örgü atkı örneklerine yer verdim. Sürekli olarak örgü araştırması yapıyorum. Elime daha farklı modeller geçtiği zaman bunları da sizlere sunacağım.

Kolay erkek atkı yapımı anlatımlı

Erkekler dün olduğu gibi bu günde sadelikte yana. Bu da doğrusunu söylemek gerekirse bizim işimizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Kolay erkek atkı yapımı anlatımlı olarak sizlere sunulacak ve sizler de bu atkıyı sadece 1 günde yapabileceksiniz. Erkek atkılarını yaparken beyaz, siyah, lacivert gibi renkler tercihiniz olsun. Bu erkek atkısı modelinde Selanik örgü kullanılıyor. Bu örgüyü bilmiyorsanız atkıyı yapmaya başlamadan önce öğrenmelisiniz. Ayrıca benim daha farklı modellere de ihtiyacım var diyenler erkek atkı modelleri sayfasından diğer modellere ve yapılışlarına ulaşabilir.

kolay erkek atkısı yapımı anlatımlı
Kolay erkek atkısı yapımı anlatımlı

Kolay bayan örgü atkı yapımı video açıklamalı

Pamuklu ve kalın olan beyaz iplikler kullanılarak yapılan bu kolay bayan atkı modeli sizi aşırı derecede sıcak tutacak. Bu atkı modelini yaparken kalın şişler kullanıldığı için atkıyı yapmanız da çok az zamanınızı alacak. Benden birisi atkı yapmamı istediği zaman eğer vaktim yoksa her zaman bu atkı modelini yapmayı tercih ediyorum. Sizler de atkının yapılışıyla alakalı bilgiler aldıktan sonra bu atkı modeli kesinlikle en kolay yaptığınız atkılardan birisi haline gelecektir. Bayan atkı modelleri sayfasında beğeneceğiniz daha farklı modeller de var.

Kolay bebek atkı modeli yapımı

Metabolizmaları hastalıklara karşı daha hassas olan bebekleri soğuktan korumalıyız. Atkılar soğuk havalarda bebekleri korumamız için önemeli bir örgü üründür. Kış mevsimine geldiğiniz zaman bir bebeğiniz varsa ve halen bir örgü atkı örmediyseniz kolay bebek atkı modeli yapımı hakkında verdiğimiz bu bilgiyi kesinlikle dikkate almalısınız. Sizlere yapılışı kolay olan bu bebek atkısı modelinin nasıl yapıldığı video anlatımlı olarak aktarılacak.

Kolay erkek, bayan ve bebek atkı modelleri bunlarla sınırlı tutulamaz. Maharetli bayanlar aynı modelleri yapmayı bırakıp yeni atkı modelleri ördüğü için örgü dünyasında her zaman yeni ürünler yer alacaktır. Bizler de elimizden geldiğince bu modelleri sizlerle paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here