Kader Ağları Örgü Modeli Yapılışı

Örgü dünyasına sürekli olarak yeni örgü teknikleri dahil olmaktadır ve kader ağları örgü modeli de bunlardan birisidir. Video anlatımlı olarak bilgi vereceğimiz kader ağları örgü örneği sayesinde artık herkes bu modelin nasıl uygulandığını anlayabilecek.

0
776
Kader ağları örgü modeli yapılışı
Kader ağları örgü modeli yapılışı

Kader ağları örgü modeli son zamanlarda bayanların kışın soğuğundan korunmak için yapmış oldukları atkılarda sıklıkla yer almaya başladı. Bu yüzden kader ağları örgü modeli yapılışı herkesin bu örgü tekniğini öğrenmesi adına sayfamıza eklendi. Kader ağları örgü modelinde kullanılan teknik sayesinde ilmekler birbirine aşırı derecede sıkı bir şekilde geçtiğinden dolayı bu örgü modelinin ismine kader ağları örgü modeli denilmiştir.

Kader ağları örgüsü az bilinen bir örgü modeli olduğundan dolayı bu örgü tekniğini kullanarak yapmış olduğunuz örgü ürünler büyük ihtimalle çok az sayıda kişiyle olacaktır. Ben farkımı hiç kimsede olmayan şeylerle oluştururum diyorsanız yapmış olduğunuz örgü ürünlerde kesinlikle kader ağları örgü modelini kullanabilirsiniz.

Kader ağları örgü modeli yapılışı video anlatımlı olduğu için hiç zorlanmadan bu örgü modelini yapabilirsiniz çünkü video içerisinde örgü ile alakalı tüm detaylara yer verildi. Ayrıca işinizi kolaylaştırmak için sayfanın devamında bulunan sözel anlatımdan da destek alabilirsiniz. Bu örgü modelini kullanarak bu kışı geçirmek için birkaç adet atkı yaptım ve gerçekten de güzel sonuçlar aldığımız söylemem mümkündür.

Kader ağları örgü modeli yapımı video anlatımlı

Kader ağları örgü modelini yapmak için istenilen genişlikte ilmek atarak örgüyü yapmaya başlayın. Birinci sırada ilk ilmeği düz bir şekilde örün. Aynı şekilde ikinci ilmeğin de düz bir şekilde örülmesi gerekmektedir. Sonra soldaki şişe geçiş yapın ve örgüyü tekrarlayın. Tüm sırayı bu şekilde sürdürmeniz gerekmektedir. İkinci sırada ilk ilmeği ters örün. Aynı şekilde ikinci ilmeği de ters örgü olarak yapın. Bir önceki uygulamada olduğu gibi ilmeğinizi sol şişe alarak örgüye devam edin. İlgili uygulamayı tekrarlayarak kader ağları örgü modelini tamamlayabilirsiniz. Söz anlatım kafanızın karışmasına neden olduysa gelin video anlatıma da göz atalım.

Kader ağları örgü modeli yapılışı bu şekildedir. Her ne kadar ilgili örgü modelinin atkılarda kullanıldığını söylemiş olsak da bu örgü modelini kullanarak bebek battaniyeleri, kazaklar ve yelekler de örebilirsiniz. Sıkı bir örgü olduğu için kış soğuğundan korunmak adına yapılan her örgü üründe kader ağları örgü modelinin kullanılması mümkündür. Bu örgü modelini yapmayı öğrendikten sonra ilmek değiştirmeli ajurlu örgü modelini de incelemenizi tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here