İlginç Lifler Anlatımlı Bekarlar İçin Yeni Lif Dizaynları

Yapılan örgü ürünler ne kadar farklı olursa o derecede büyük ilgi görür. Bu yüzden ilginç lif modelleri diğerlerine göre daha fazla ilgi görmektedir. Sizlerin de farklı olan liflere ihtiyacınız varsa ilginç lif modelleri ve bu liflerin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

0
444
ilginç lif modelleri anlatımlı bekarlar için

Lif dünyasında yer alan lif örneklerinin büyük kısmı neredeyse her bayan tarafından yapıldığı için ister istemez ilginç olan lif örneklerine yöneliyoruz. Özellikle çeyizlerde farklı tasarımların yer alması bir gelenektir. Bundan dolayı çeyiz hazırlığında olan kişiler ilginç lif modelleri arayışına girer. Sizlerin de bu tarz arayışlarda olabileceğini düşündüğümüzden dolayı ilginç lif modelleri anlatımlı olarak ele alınacaktır.

Örgü lif deyip geçmemek lazım. Evinize misafir olarak gelen bayanlar el yıkama bahanesini kullanarak banyonuzda yer alan liflere kadar göz gezdirir. Yaptığınız lifler ve diğer örgü ürünler ne kadar ilginç olursa arkanızdan o kadar olumlu cümleler kurarlar. Bu yüzden kesinlikle ilginç lif modelleri ilginizi çekmeli ve daha çok bu tarz örgü lif modellerine yönelmelisiniz.

İlginç lif modelleri anlatımlı olarak ele alınacak çünkü birçoğunuz bu tarz lifleri beğenecek ve örmek isteyecek. Elimizden geldiğince video anlatımlara yer vermeye çalışacağız. Yaptığınız lifleri aslında sizler de ilginç hale getirebilirsiniz. Mesela daha önceden yaptığınız düz bir lif modelini ele alalım. Bu lifin üzerine değişik işlemeler yaparsanız ya da lif kenarlarını kullanarak hareketlendirirseniz yaptığınız örgü lif ilginç bir hale gelecektir.

İlginç lif modelleri

Elimizden geldiğince örgü dünyasında yer alan en farklı modelleri sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Beğendiğiniz modelleri incelemek için resme tıklayın ve lifin büyük halini görerek örnek çıkarmaya başlayın. Yaptığınız en basit örgü bile çevrenizde yer alan kişiler arasında fark yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden basit bir lif modelinin bana katacakları kesinlikle önemli değil demeyin, küçümsediğiniz bu tarz şeyler bile banyolarınızın özel bir dekorasyonu olmasını sağlayacaktır.

Bekarlar için ilginç lif modelleri yapılışı

Bekar kızlar için yapılan yani çeyizlere uygun olan bu lif modeli ayçiçeği şeklindedir. Türkçe video anlatımlı olarak paylaşacağımız bu lif modelini eğer çeyizinizde eksikleriniz varsa kesinlikle örerek çeyizlerinize dahil edin.

İlginç olan lifler elbette bunlarla sınırlı değildir. Hayal dünyanız ne kadar genişse lif dünyasının da aynı oranda geniş olduğunu söylemek mümkün. Bu yüzden sadece bir anlatımlı video ile sizleri sınırlamamak için daha farklı liflerin nasıl yapıldığını da video anlatımlı olarak ele almak istiyorum.

İlginç çiçekli lif yapılışı

Bu lif modeli adından da anlaşılacağı üzere çok sayıda çiçekten meydana gelmektedir. Bu lif modelinde 2 farklı renkte iplik kullanılıyor. İnşallah sizler de bu lif modelini beğenir ve memnun kalırsınız. Gayet kalay ve hoş görünen bu lif modelinin yapımına 3 zincir çekip bu zincirle daire oluşturarak başlayacaksınız. Lifin yapım ayrıntıları aşağıda yer alan video anlatımdadır.

Lif dünyası o kadar fazla geniş ki hangi modeli ele alacağımızı şaşırıyoruz. Bu kadar fazla lif modeli olmasının en büyük nedeni örgü yapmaya yeni başlayan kişilerin ilk olarak lif örmesidir. Bayanlar bu alanda kendisini geliştirdiği zaman kendisini kanıtlamak ve etrafındakilerin takdirini toplamak için farklı lif tasarımları yapıyor. Yaşanan bu durum da ilginç lif modelleri arasına her gün yeni bir modelin eklenmesini sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here