Hayvan Figürlü Bebek Şapkaları

0
1201
hayvan figürlü bebek şapkası

Yapımı anlatımlı olarak verilecek olan hayvan figürlü bebek şapkası modelleri bebeklerinizin çok seveceği örgülerden birisi olacak. Bebeklerle en iyi iletişim kuran canlılar hayvanlardır ve bu yüzden bebeklerle hayvanlar arasında güçlü bir sevgi bağı vardır. Hayvan figürlü bebek şapkaları da bu yüzden bebekler tarafından daha fazla sevilir. Bebeğinize soğuk kış günlerinde üşümemesi için şapka ya da bere giydirmekte zorlanıyorsanız hayvan figürlü bebek şapkaları sizlere yardımcı olacaktır çünkü bebeklerinizi bu şapkaları severek takacaktır.

Hayvan figürlü bebek şapkaları modelleri arasında köpek, kedi, kurbağa, tavşan, maymun, baykuş, ördek ve panda gibi canlılar yer alıyor. Bebeğinizin en çok sevdiği hayvanı biliyorsanız o hayvan figürünün yer aldığı şapkaları örün. Eğer bebeğinizin hangi hayvanı sevdiğini bilmiyorsanız kedi ya da köpek figürlerinin yer aldığı bebek şapkalarını tercih edin çünkü tüm bebekler kedi ve köpeklerden hoşlanır. Bu örgü bebek şapkaları bebeklere ayrı bir sevimlilik kazandırıyor. Bu şapka modellerine baktığınız zaman hemen hepsini örmek isteyeceksiniz. Eğer vaktiniz olursa bu modellerin hepsini denemenizde fayda var.

Hayvan figürlü bebek şapkası modelleri

Bu hayvan figürlü bebek şapkaları hem tığ hem de şişle yapılıyor. Sizlere sunduğumuz modeller arasında şişle yapılan modeller olduğu gibi tığ işi bebek şapkaları da var. Bebeğiniz için ya da sevdiğiniz bir kişinin bebeği için bu örgü ürünleri örebilirsiniz. Bebek şapkalarının boyutları küçüktür. Bu yüzden artan ipleri değerlendirmek için de ideal bir seçim olabilir.

Hayvan figürlü bebek şapkası yapılışı video anlatımlı

Bu video anlatımlı hayvan figürlü bebek şapkasında ayı görünümlü bir şapka yağacağız. Tığ işi bebek şapkası olsa da bu modelde kullanılan iplikler kalın olduğu için ve örgü sıkı bir şekilde yapıldığı için bebeğinizi soğuktan korumak adına tercih edebileceğiniz güzel bir model. Bu bebek şapkasını yaparken tek renk iplik kullanılıyor. Sizler delerseniz şapkayı yaptıktan sonra şapkanın üzerine farklı renklerle ağız, burun ve göz gibi şeyleri de işleyerek şapkanın daha farklı ayvan figürlü bir bebek şapkası haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bazı bebekler şapkalarda olan hayvan figürlerinden korkabiliyor. Bu yüzden kesinlikle bebeğin ilgi duyduğu hayvan figürlerine ördüğünüz şapkalarda yer vermeye çalışın. Ben kısım için timsah şeklinde bir bebek şapkası yapmıştım ama kullanmak nasip olmadı çünkü kısım şapkayı gördüğü zaman bile korkudan ağlamaya başlıyordu. Emeklerinizin ziyan olmaması için bebeğinize ilk önce modeli gösterin ve tepkilerini ölçün. Bebeğiniz eğer modeli ilgi duymazsa daha farklı modelleri seçenekleriniz arasına ekleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here