Genç Kızlara Özel Örümcekli Halkalı Lif

örümcekli halkalı lif

Liflere yeni bir bakış açısı kazandıran liflerden olan örümcekli halkalı lif modeli uzun lif örnekleri arasında yer almaktadır. Lifin uç kısımlarında yer alan halkalar, plastik malzemenin kaplanmasıyla elde edilir. Ayrıca bu kısım duş esnasında sırt bölgesini kolay bir şekilde keselemeye yardımcı olmaktadır.

Örümcekli halkalı lif yapılışı sizlere Ören Hanım tarafından hazırlanan video anlatımla sunulacaktır. Farklı teknikler kullanıldığı için örgü bilgisi iyi olan kişilerin bile dikkatli bir şekilde anlatılanları dinlemesini tavsiye ediyorum.

Pembe ve beyaz renkte iplikler kullanılarak yapılan bir model olsa da birbiriyle uyumlu olan farklı renkte ipliklerin kullanılması da mümkündür.

örümcekli halkalı lif modeli

Lifimiz iki katlıdır. Üst kısımda yer alan, modele ismini veren örümcek motifidir. Güzel bir süsleme örneğini teşkil ettiği için farklı çalışmalarınızda da süsleme yapmak adına bu motifleri kullanabilirsiniz.

Örümcekli Halkalı Lif Yapılışı

Lifin alt kısmı tek renkten oluşmaktadır. Modele ismini veren örümcekli motif daha sonradan alt kısmın üstüne dikilerek bu örümcekli halkalı uzun lif modeli elde ediliyor.

Örümcekli motiften toplamda 2 adet yapmanız gerekmektedir. Motif eklemesini yaptıktan sonra son olarak lifin kenarlarını süsleyip kullanıma hazır hale getireceksiniz.

Örümcekli halkalı lif, uzun lif modelleri arasında yer alan bir örnektir. Lifin yapımına alt kısımda yer alan halkalardan başlanmaktadır. Bu tarz tasarımlarda alt kısım genelde beyaz renkte iplik kullanarak yapılır. Sizler uyumlu olacağını düşünüyorsanız farklı renkte iplikler de kullanabilirsiniz.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse Lif Modelleri Yeni En Güzel 35+ Lif Örnekleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Örümcekli halkalı lif modelinde halkaların etrafı sık iğne yapılarak kaplanmaktadır. Yaptığınız sık iğneleri sıkı bir şekilde yapmaya özen gösterin. Aksi takdirde birkaç kullanım sonrasında plastik halkanın etrafında yer alan sık iğneler gevşeyip atabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here