Geleneksel Kanaviçe Örnekleri İşleme Şablonları

273
Geleneksel kanaviçe örnekleri işleme şablonları

Şemalı etamin örnekleri sayesinde artık kanaviçe işlemelerini yapmak eskisine göre daha kolay. Kanaviçe örnekleri işleme şablonları sizlerin de bildiğiniz gibi çeyizlerin olmazsa olmazlarındadır. İşleme şablonları olmadığı yıllarda bayanlar sadece hayal gücüne dayanarak ya da çevresinde yer alan kişilerin daha önceden yapmış olduğu kanaviçe örneklerini referans alarak bu elişlerini yapıyordu. Artık şablon çıkarma konusunda yeni çalışmalar yapıldığı için sadece şablona bakarak ya da kendi şablonunuzu oluşturarak kanaviçe örnekleri kolay bir şekilde yapılabilir.

Kanaviçe örnekleri işleme şablonları birçok takipçimiz tarafından bizlere ulaştırıldı. Çiçek şablonlarından tutun da manzara şablonlarına kadar çok sayıda örnek elimize ulaştı. Çeyizinizde kanaviçe eksikleriniz varsa kesinlikle sayfamızda yer alan şablonları kullanarak eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Kanaviçe örnekleri kullanılarak havlu ya da masa örtüsü yapılabilir. Özellikle kanaviçe küçük çiçek modelleri bu senenin modasıdır. Düğününüz yakında ve moda sizin için önemliyse küçük çiçekli olan işleme şablonlarını tercih edin.

Kanaviçe örnekleri işleme şablonları

Kanaviçe örnekleri işleme şablonları sayesinde yatak örtüleri, havlular, masa örtüleri, doğum panoları, kanaviçe pano gibi birçok şeyi işleyerek yapabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek daha birçok alanda kanaviçelerden yararlanabilirsiniz.

Birçok bayan benzer özellikleri olmasından dolayı kanaviçe ile etamini karıştırmaktadır. Kanaviçe keten gibi deliksiz kumaşlara yapılan işlemeyken etamin üzerinde delikler olan kumaşlara yapılan işlemelerdir. Temelde en büyük farklarının bu olduğunu söyleyebiliriz. Kanaviçeler şablonlarla yapılınca işlerimiz büyün oranda kolaylaşmaktadır. Bu yüzden sizlere ihtiyacınızı giderecek türden kanaviçe işleme şablonları örnekleri galeri olarak aktarılacak.

İnternet ortamında paylaşılan kanaviçe şablonlarının büyük bölümü aşırı derecede sıradan diyebiliriz. Sizler kanaviçe hobisinden soğumayın diye sizlere yapılmış olan bazı kanaviçeli ürünleri sunmak istiyorum. Bu örnekler üzerinden giderek sizler kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Kanaviçe masa örtüsü
Kanaviçe masa örtüsü

Neredeyse her çeyiz içerisinde kanaviçe işlemeleriyle süslenen masa örtüleri bulunur. Masa örtülerinde genellikle çiçek işlemelerine yer verilir. Yukarıda sizlere son zamanlarda popüler olan kanaviçe işlemeli bir masa örtüsü örneği verildi. Sizler de eğer kanaviçe işlemeli masa örtüsü yapacaksanız bu örneği kullanabilirsiniz.

Kanaviçe masa örtüsü işleme şablonu
Kanaviçe masa örtüsü işleme şablonu

Bazı takipçilerimiz herhangi bir şablon olmasan işleme yapamayacağını belirtti. Bu yüzden sizlere masa örtülerine uygun olan bir kanaviçe işleme şablonu örneğini de vermek istiyoruz. Yukarıdaki şablonu masa örtüsünün 4 köşesinde kullanarak güzel bir işleme elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum yaz
İsminizi girin