Fıstık Örnekli Bayan Yelek Yapılışı

0
986
Fıstık örnekli bayan yelek yapılışı
Fıstık örnekli bayan yelek yapılışı

Fıstık örnekli bayan yeleği, çeyizlik yelek modelleri arasında yer alan bir örnektir. Tığ işi teknikler kullanılarak örülen fıstık örnekli bayan yelek yapılışı sizlere Türkçe video anlatımlı olarak verilecek. Bu yelek örneğinin yapılışı Ören Hanım tarafından yapıldığı için kendisine teşekkür ederiz.

Tığla fıstık nasıl yapılır konusunda bilgisi olan kişiler diğerlerine göre bu yeleği daha kolay bir şekilde örecektir. Bu modele fıstıklı piramit yelek örneği de denilmektedir. Şile fıstık örneği yapılışı hakkında verilen bilgiler olsa da tığla yapılan örnekler daha başarılı olduğundan dolayı yeleklerinizde bu modeli kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Sizi bayan yelekleri konusunda sadece bu anlatım ile sınırlandırmadık. Bayan yelek örgü modelleri sayfasını ziyaret edecek olursanız, birbirinden güzel yeleklere de ulaşabilirsiniz. Havalar soğuduğundan dolayı yelek giyme mevsiminin başladığını söyleyebiliriz. Aşırı yıpranmış olan yelekleri giyip bakımsız bir bayan olarak görünmektense, yeni sezon modellerinden olan bu yeleği örmekte fayda var.

Fıstık Örnekli Bayan Yelek Yapımı Video Anlatımlı

Fıstık örnekli bayan yelek yapılışı hakkında bilgi vermeden önce, bu yeleğin kışa uygun bir model olmadığını belirtmek isterim. Fıstıklı bayan yeleğini son baharda ya da yazın serin akşamlarında üşümemek için kullanmanız daha uygun olacaktır. Modelin oluşturulmasında genelde tek renk iplik kullanılıyor. Dileyen kişiler ebruli iplik kullanıp da başarılı sonuçlar elde edebilir. Bu yeleği yaptıktan sonra midye kabuğu bayan yelek örneği sayfasında yer alan modeli de incelemenizi tavsiye ediyorum.

Tığ işi yazlık fıstık örnekli bayan yelek modeli yapımı sizlere video anlatımlı olarak verildi. Özellikle yazlık yeleklere ihtiyacınız varsa ve yeni modelleri de görmek istiyorsanız ajurlu yelek sayfasındaki modellere ve yapılışları ile alakalı bilgilere göz atabilirsiniz.

Fıstıklı bayan yelek modeli, son zamanların en moda yeleklerinden birisi olarak görülüyor. Model beğenildiğinden dolayı birçok bayan bu yeleği örmeye başladı. Kısa zaman içerisinde birçok kişinin üstünde bu yeleği göreceğimi düşünüyorum. Kızılay dağıtmış gibi herkesin tek tip giyinmesi hoşuma gitmiyor. Bu yüzden eğer bu yeleği öreceksiniz yeleği eklemeler yapın ki farklı bir görüntüsü olsun. Böylelikle kendi tasarımlarınızla kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here