Ele Geçirmeli Desenli Balık Lif

Balık lif modeli

Hayvan desenli lifler arasında yer alan ele geçirmeli özellikte olan desenli balık lif modeli, çocukların en çok sevdiği lifler arasında yer alıyor. Banyo yapmayı sevmeyen bir çocuğunuz varsa uzun balık lif örneği sayesinde çocuğunuza düzenli banyo yapma alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Uygulama esnasında bazı kişiler göz kısmında boncuk kullanıyor. Bu boncuklar çoğu zaman keselenme esnasında cildin tahriş olmasına neden oluyor. Bundan dolayı göz kısmında boncuk kullanmayıp bu kısımları da örgü ile yapmanızı tavsiye ediyorum.

Ele geçirmeli balık lif modeli uzun bir örnek olduğu için yetişkinlerin kullanmasına da uygundur. Eğer sırtınızı keselerken zorlanıyorsanız bu banyo kesesi tasarımı sizlere sırtınızı daha kolay keseleme konusunda yardımcı olacaktır.

Balık şeklinde lif

Yaptığınız tasarımın albenisini arttırmak isterseniz sakallı ip kullanmanızı tavsiye ederim. Anlatımda yapılanları anlama konusunda zorlanmanızı istemediğim için düz lif ipiyle yapılan bir tasarımı ele alacağım.

Örgü Desenli Balık Lif Nasıl Yapılır?

Ele geçirmeli bir lif olduğundan dolayı çift kat olarak örülmektedir. Lifin yapımında birbirine uyumlu olan iki farklı renkte iplik kullanılmaktadır.

3 numara tığ kullanarak yapılan bu tasarımı uygularken kesinlikle lif ipi kullanın. Kullanacağınız bu ip örgü ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayacağı gibi şeklinin daha güzel olmasını sağlıyor. Normal örgü ipini kullanırsanız kesinlikle böylesine güzel bir görüntü yakalayamazsınız.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse Lif Modelleri Yeni En Güzel 35+ Lif Örnekleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Ele geçirmeli desenli balık lif modelinin büyük bölümü zincir ve trabzan örgü teknikleri kullanılarak yapılıyor. Temel örgü teknikleri olduğu için bu uzun balıklı lifin kolay lifler arasında olduğunu da söyleyebiliriz. Daha farklı tasarımlar internet dünyasında yer alsa da çocuklar tarafından en çok ilgi gören tasarım budur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here