Derya Baykal Lif Modelleri ve Yapılışları

999
Derya Baykal lif modelleri ve yapılışı
Derya Baykal lif modelleri ve yapılışı

En yeni lif modelleri denildiği zaman akla her zaman Derya Baykal gelir. Bu yüzdendir ki Derya Baykal lif modelleri ve bu modelleri yapılışları lifler arasında gerçekten de hatırı sayılır bir şekilde ilgi görüyor. Çeyizlik lifler arasında bulunan liflere bakacak olursanız bunların yeni tasarımlar olduğunu ve Derya Baykal tarafından paylaşıldığını görürsünüz. Deryalı Günler programında bu tarz örgü lif örnekleri paylaşıldığından dolayı sizlere öncelikli olarak en yeni Derya Baykal lif modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Deryalı Günler programında ele alınan ve yapılışı ile alakalı bilgiler verilen tüm lif örneklerini tek bir sayfada ele almamız mümkün değildir. Bu yüzden lif modelleri ayrı başlıklar açılarak zaman içerisinde paylaşılacak.

Derya Baykal Lif Örnekleri

El emeği olan banyo lifleri vücudumuzu keseleyip temizlemek adına kullandığımız örgü ürünlerdir. Bu yüzden örgü lif örnekleri yapılırken kesinlikle vücuda zarar vermeyecek etkisi olan iplilerin kullanılması gerekiyor. Lifler bayanlar tarafından en fazla yapılan örgüler olduğundan dolayı sadece lif yapmak için ipler geliştirilmiş ve bu iplere lif ipi adı verilmiş.

Sayfamızda paylaşacağımız modellerin arasında hem tığla hem de şişle yapılan modeller vardır. Sizler örgü bilgileriniz doğrultusunda hangi modeli yapabileceğinizi belirleyip lif örmeye başlayabilirsiniz. Özellikle çeyiz hazırlığı yapan genç kızlar kesinlikle yeni olan örgü ürünlere daha çok dikkat etmeli. Yaptığınız örgülerin demode hale gelmesini istemiyorsanız gelin hep birlikte yeni lif modellerine göz atalım.

Derya Baykal Lif Modelleri Yapılışı

Derya Baykal lif modelleri denildiği zaman aklıma hemen çiçekli lif modeli geliyor. Elime video anlatımlı olarak çiçekli lif modelinin nasıl yapıldığı geçince sizlere ilk olarak Derya Baykal tarafından paylaşılan bu lif modelinin nasıl yapıldığını aktarmaya karar verdim. Sizlere daha önceden papatya lif yapılışı sayfasında papatya lifin nasıl yapıldığını resimli anlatımlı olarak anlatmıştık. Şimdi ise benzer bir lif modelinin nasıl yapıldığını video anlatımlı olarak sunacağız.

Derya Baykal Kolay Lif Yapılışı

Derya Baykal’ın yaptığı liflerin büyük bölümü zordur. Bu yüzden birçok bayan bu lifleri yapmaya çekinir. Düşündük de hem kolay hem de güzel olan bir lif modelinin nasıl yapıldığını paylaşmalıyız. Bu yüzden sizlere bir önceki anlatımımızda olduğu gibi video açıklamalı olarak bir Derya Baykal lif modelinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi vereceğiz. Lifleri yaparken kullandığınız iplerin rengine dikkat edin. Birbiriyle uyumsuz olan renkte ipleri kullanmanız deli kızın çeyizi gibi liflerin örülmesine neden olacaktır.

Derya Baykal tarafından yapılan örgü ürünlere ilginiz varsa Derya Baykal hırka yapımı sayfasında yer alan hırka modellerine ve yapılışları ile alakalı bilgilere bakmanızı tavsiye ederiz. Zaman içerisinde televizyon ekranlarından yeni örgü lifler ve yapılışları ile alakalı bilgiler paylaşıldıkça sayfamız güncellenecek.

CEVAP VER

Yorum yaz
İsminizi girin