Değişik Gelin Damat Lifi Nasıl Yapılır?

Gelin damat lifi

Çeyiz hazırlamak tekrardan moda haline gelince gelin damat figürlerinin yer aldığı örgü ürünler daha fazla yapılmaya başlandı. Değişik gelin damat lifi nasıl yapılır konusu da aslında bundan dolayı merak ediliyor.

Lifler banyolarımızın en çok kullanılan ürünleridir. Deri üstünde yer alan kirleri temizlemek adına vücudumuzu liflerle keseleriz. Tabi her ne kadar asıl amaç temizlik olsa da örgü lifler çeyizleri renklendirmek için de kullanılır. Gelin damat lifi genel olarak bu amaçla kullanılmaktadır.

Bu güne kadar yapılmış olan çok sayıda gelin damat lifi modeli var ancak birçoğunu daha önceden yaptığınız için sizlere en yeni tasarımları sunmak istiyorum. Bu bağlamda yapılışı video anlatımlı olan gelin damat lif modelleri ele alınacak.

Gelin damat lif modelleri

Bu tarz düğünü çağrıştıran şeyleri yaparken genelde siyah be beyaz renkteki iplikler tercih edilir. Eğer sizler de bu renklere bağlı kalırsanız daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Gelin Damat Lif Modeli Yapımı

Modelimiz desenli lifler arasında yer almaktadır. Desenimizde yıldızlar altında romantik bir fotoğraf çektiren gelin ve damat yer alıyor.

Beyaz, siyah ve mavi renkte ipliklerle örülen banyo kesesi gerçek renklere sadık kalındığı zaman gerçekçilik yönü daha ön plana çıkıyor.

Model 20 fıstık üstüne başlanmaktadır. Üste doğru toplamda 21 sıra yapılacak. Son olarak kenarlık yapılıp banyo kesesi tamamlanacaktır.

Gelin Damat Lif Örneği Yapılışı

Bu örneğimiz klasik olarak tabir edeceğimiz bir örnektir. Çeyizimde illa klasik örnekler de yer alsın diyorsanız tercihinizi bu örnekten yana kullanabilirsiniz.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse Lif Modelleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Model kurulumu 25 fıstık üstüne yapılıyor. İsteyen kişiler kenar kısımlarına fıstık ekleyerek lifi daha büyük hale de getirebilir. Benim kare formda olması hoşuma gittiği için video anlatımda yer alan bilgilere sadık kalmayı tercih ettim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here