Dantelli Pike Takımı Modelleri Çeyizlik

0
939
dantelli pike takımı modelleri çeyizlik

Dantelli pike takımı modelleri çeyizlik olarak yapılmaktadır ve yatak odalarını modern bir görüntüye kavuşturmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlar maharetli ellerden çıktığı zaman albenisi yüksek dantelli pike takımı modelleri oluşuyor. Çeyiz hazırlığında olan genç kızlarımız için en güzel modeller bir araya getirildi. Pike takımı yapmak için dantel örneği arıyorsanız kesinlikle sayfamızdan seveceğiniz türden bir modele ulaşacaksınız.

Kızlarımızın çeyizlerinde her zaman el emeği göz nuru olan dantelli pike takımı modelleri yer alır. Ayrıca bunlarda yer alan dantellerle uyumlu olan havlular da yapılmaktadır. Elbette hazır olarak tekstil firmaları tarafından üretilip satılan çeşitli ürünler de mevcuttur ancak bunlar elişi olduğu için şüphesiz daha büyük değere sahiptir. Nedenini bilmesek de piyasada çok az sayıda pike takımı örneği var. İnternet dünyasındaki bu yetersizliği ortadan kaldırmak için bulduğumuz en güzel örnekleri sizler için bir araya getireceğiz.

Dantel pike takımı örnekleri

Dantel pike takımı örnekleri arasından model beğenirken kesinlikle dikkatli olmalısınız. Bazı genç kızların çeyizinde yer alan modeller basit olduğu için maalesef sandıklarda çürümeye yüz tutuyor. Bu yüzden emekleriniz ziyan olmasın ve seveceğiniz bir modeli seçmeye çalışın. Pike takımı modasında da değişimler oluyor. Modası geçmiş ürünlere sahip olmamak için her zaman en yeni tasarımları seçmeye özen gösterin.

Dantel pike takımı örnekleri bunlarla sınırlı değil ancak bizler her zaman olduğu gibi en güzel modelleri bir araya getirmeye çalıştık. Bu ürünleri hazır olarak satın almak isterseniz gerçekten de yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalırsınız. Yapımları uzun sürdüğü için ister istemez bu tarz ürünlerin fiyatları da yüksek oluyor. Bu tarz şeyleri yapıp satarak para kazanmak istiyorsanız size yol göstermesi adına aşağıda yer alan ve video anlatımlı olan pike takımı yapılışını izleyebilirsiniz.

Dantel pike takımı yapılışı video anlatımlı

Video anlatımlı olarak ele aldığımız dantel pike takımı yapılışı aslında bir havlu kenarı modelidir. Pike takımında kullanılıyor olmasının tek nedeni geniş bir model olmasıdır. Burada yola çıkacak olursak aslında geniş formda olan tüm havlu kenarı modellerinin aslında pike takımı yapmak için de kullanılabileceğini söyleyebiliriz. El maharetlerinize güveniyorsanız gelin video anlatımlı olan bu modeli birlikte deneyelim.

Eğer yukarıdaki anlatım benim için yetersiz diyorsanız aşağıda yer alan video anlatımı da inceleyebilirsiniz.

Pike takımı modellerinde kullanmak için havlu kenarlarının sizler de uygun olduğunu düşünüyorsanız havlu kenarı örnekleri sayfamızda bulunan modelleri de inceleyebilirsiniz. Burada yer alan modeller arasında geniş formda olanların örneklerini çıkarıp dantelli pike takımı modelleri için de kullanmanız mümkündür. Çeyizlik olan bu ürünler büyük ölçüde ihtiyacınızı karşılayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here