Çeyizlik 44 İğne Oyası Modeli Yapılışı

0
24825
çeyizlik iğne oyası modeli

Çeyiz hazırlama telaşında olan genç kızlar, en güzel iğne oyaları arasından bir tanesini beğenip bunu çeyizine eklemek için gerçekten de büyük özveriyle araştırma yapıyor. Çeyizlik iğne oyası modelleri arasından seçim yaparken seçmiş olduğunuz modelin sizin karakterinizi yansıtıp yansıtmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu tip elişleri kültürünüzü ve kültürünüzde yer alan özellikleri yansıtırken sizlere kesinlikle yardımcı olacaktır.

Çeyizlik iğne oyası örnekleri en güzel işlemelerden oluştuğu için diğer örneklere göre birazda olsa zordur. Zaten diğer iğne oyalarına göre zor olmaları bu elişlerini güzel yapan bir husustur. Eğer çeyizinizde eksiğiniz varsa çeyizlik iğne oyası modelleri sayesinde bu eksikliklerinizi giderebilirsiniz.

İğne oyalarınız yapmak diğer elişlerine göre daha zordur. Bu yüzden bu tarz elişleri gerçekten de büyük sabır gerektiriyor. Eğer sabrınız yoksa ve bu tarz kenar oyalarına ihtiyacınız varsa bu ürünleri saten kişilerden ilgili oyaları satın alıp çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Ben çeyizlik iğne oyası modelleri adı altında paylaşımlar hazırlarken her tür zevke uygun olacak türden modelleri ele almaya çalıştım. Bu yüzden kesinlikle sizin seveceğiniz türden bir modelin sayfamda yer aldığını düşünüyorum. Ayrıca elime yeni modeller geçtikçe bunları sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Çeyizlik iğne oyaları

Çeyizlik iğne oyası modelleri arasında yer alan örneklere bakacak olursanız, özellikle çiçeklerin yer aldığı oyaların son zamanlarda daha fazla tercih edildiğini görürsünüz. Bu durum böyle olduğu için sizlere lale, papatya, kiraz gibi işlemelerden oluşan oyaları sunacağız.

Yeni iğne oyaları arasında bulunan çeyizlik iğne oyası modelleri kesinlikle bunlarla sınırlı değil. Farklı yörelere ait birbirinden güzel iğne oyaları da var. Dileyen kişiler daha önceden paylaştığımız bu tarz ürünleri de yaparak çeyizlerine koyabilir.

Çeyizlik iğne oyası yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Bu iğne oyalarını çeyizleriniz için yapacaksanız kesinlikle bazı şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken en önemli şey yapılan iğne oyası modelinin aşırı derecede yaygın olmamasıdır. Eğer çeyizinize koyulan bir kenar oyası yaygın bir model olursa bu çeyizinizin aşırı derecede basit görünmesine neden olacaktır. Bu yüzden zor olsa da yayılmamış modelleri tercih edin.

Çeyizlik iğne oyası yaparken oyaların aşırı derecede büyük olmamasına özen gösterin. Çeyizlerde yer alan oyalar kesinlikle küçük olmalıdır. Geniş boyutlara sahip olan kenar oyalarının daha çok orta yaşta olan kişiler için yapıldığını bilmenizi isteriz. İğne oyası yapacaksınız uygulama sırasında düğümlerin sıkı bir şekilde atılmasına dikkat etmelisiniz. Eğer düğümler gevşek olursa oyanızın şekli kısa süre içerisinde bozulacaktır.

Çeyizlik iğne oyası modeli yapılışı video anlatımlı

Çeyizimizdeki en büyük eksiklerden birisi de iğne oyalarıdır. Bu eksikleri gidermek için çoğu zaman video anlatımlı olarak iğne oyası yapılışı hakkında bilgi veren videolara gereksinim duyarız. Bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı sizlere üçlü dut oyası olarak bilinen bir iğne oyasının nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz.

Çeyizlik iğne oyaları ve bu iğne oyası örneklerinin yapılışı hakkında sizleri aydınlattık. İlerleyen günlerde yapılışı kolay, görüntüsü güzel olan daha farklı iğne oyaları da ele alınacak ve sizlerle paylaşılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here