Çeyizlik Çiçekli Püsküllü Uzun Lif

Püsküllü uzun lif

Vücudu daha iyi keselemeye imkan tanımasından dolayı günlük kullanım için uzun lif modelleri idealdir. Çeyizlik lifler arasında yer alan çiçekli püsküllü uzun lif modeli de bunlardan birisidir. Diğer uzun banyo keselerine oranla daha fazla ilgi gördüğü için bu örneğin nasıl yapıldığını ele almak istiyorum.

Her zaman olduğu gibi çiçeklerin yapımı sırasında çiçeğin gerçeksi görünmesini sağlayacak renkte ipliklerin kullanılmasından yanayım. Bu sayede yapılan tasarımlar kesinlikle daha güzel olmaktadır.

Bazılarının çiçeklerin göbek kısımlarına inci eklediğini gördüm. Bu keselenme sırasında cildin zarar görmesine neden olabiliyor. Bu yüzden göbek kısmında inci boncuk kullanmak yerine ipliklerle boncuğu andıran formda şekiller yapıp bunları kullanmanızı tavsiye ederim.

Püsküllü uzun lif modeli

Aşırı derecede maharet gerektiren bir yapısı olmasından dolayı çeyizlerde kullanılması daha iyi olacaktır. Günlük kullanım için bu denli uğraş gerektiren örnekleri yapmak kesinlikle zaman kaybından başka bir şey değildir.

Çiçekli Püsküllü Uzun Lif Yapımı

Video anlatımımızda hem lifin hem de lifimizin uç kısmında yer alan püsküllerin nasıl yapıldığı anlatılıyor. Lifimizde detaylar çok fazla olduğu için anlatım 2 ayrı videoda yapılmıştır. Lifi tamamladıktan sonra püsküllerin nasıl yapıldığını diğer videomuzdan öğrenebilirsiniz.

Öncelikli olarak çiçekli püsküllü uzun lif modelimizin püskülsüz halinin nasıl yapıldığını ele alıyoruz.

Ören Hanım anlatımıyla yapılışı hakkında bilgi aldığınız bu örneği tamamladıysanız lifin uç kısımlarında yer alan püsküllerin yapımına geçebilirsiniz.

Anlatımda yer alan bilgileri uyguladıysanız püskülleri de tamamlamışınızdır. Lifin uç kısımlarına püskülleri dikerek kesemizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse uzun lif modelleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.lif modelleri

Çeyizlik çiçekli püsküllü uzun Lif örneğinde yer alan çiçekler daha birçok lifi süslemek için kullanılmaktadır. Bu yüzden eğer aşırı derecede sade lifleriniz varsa onlara da bu tasarımda yer alan çiçekleri ekleyerek süsleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here