Çeyizimdeki Banyo Lifi Örnekleri Görülmeye Değer

0
918
çeyizimdeki banyo lifi örnekleri

Değişik çeyizlik lifler oldum olası ilgimi çektiği için çeyizime çok sayıda lif ördüğümü söyleyebilirim. Çeyizimdeki banyo lifi örnekleri sizlerin de ilgisini çekeceği için sadece başkalarının yapmış olduğu modellere yer vermektense kendime ait olan modelleri sizlere sunmaya karar verdim. Benim liflerim kendi el emeğim göz nurum olduğu için liflerimin tüm liflerden daha güzel göründüğünü düşünüyorum. Artık evlenip çoluk çocuğa karıştığımdan dolayı modellerin yayılması pek de benim için önemli değil. Bu yüzden çeyizimde yer alan eşsiz lif parçalarını sizlerle paylaşacağım.

Banyo lifleri en kolay yapılan örgü ürünlerden olsa da çeyiz hazırlığı telaşı başlayınca eksikleri gidermek gerçekten de zor oluyor. Bunu bizzat yaşamış biri olarak çeyiz hazırlıklarına çok küçük yaşlarda başlamanızı tavsiye ediyorum. Benim zamanımda model bulmak gerçekten zordu. Şimdi internet çağında olduğumuz için artık yeni modelleri de bulmak çok kolay. Mesela çeyizimdeki banyo lifi örnekleri birçok takipçimize örgü lif eksiklerini gidermek için yardımcı olacaktır. Eğer daha güzel lifleri de görmek isterseniz güzel lif modelleri sayfasında yer alan modelleri inceleyebilirsiniz.

Çeyizimdeki banyo lifi modelleri

Eminim sizler de benim gibi çeyizinizi hazırlarken çok nadir yapılan ve güzel olan örgü liflere yer vermek istiyorsunuzdur. Çeyizimdeki banyo lifi modelleri aslında tam da sizin istediğiniz türden. Bunları yapmamın üzerinden uzun zaman geçmiş olsa da kesinlikle çok yaygın olmadıklarını ve güzel göründüklerini söyleyebilirim. Çeyizimdeki banyo lifi örnekleri eminim sizin de beğeninizi kazanacak. Lif dünyasının nabzını tutmak istediğimiz için en yeni lif modelleri sizlerle paylaşılacak.

Bunun dışında çeyizimde yer alan daha çok sayıda lif modeli var ancak birçoğunu kullandığımdan dolayı sadece hiç kullanılmamış olan lifleri sizlerle paylaştım. Çeyizimde yaklaşık olarak 50 adet örgü lif modeli vardı. Bu biraz fazla bir sayısıdır. Sizler maksimum olarak 25 tane lif yapsanız yeterli olacaktır. Bu liflerin nasıl yapıldığını merak edenleriniz illaki olacak.Bu yüzden bir kaç lif modelinin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bilgi: Bu kadar lif modelini incelediğimde çoğunda şatafatlı renklerin kullanıldığını görüyorum. Bence bu kadar şatafatlı renklerin kullanılması her örgü ürüne çocuksuluk katılıyor. Bu yüzden eğer çeyizinize lif yapacaksanız daha sade renkleri seçmelisiniz. Size örnek olması için bir örnek vermek istiyorum.

Çeyizimdeki banyo lifi örnekleri tavsiye
Çeyizimdeki banyo lifi örnekleri tavsiye

Gördüğünüz gibi bu lifin büyük kısmında 2 farklı renkte iğlikler kullanılmış ve gerçekten de çok modern duruyor. Eflatun ve beyazın bir araya gelmesi muhteşem bir uyum yakalamaktadır. Eğer ip tercihi yapamıyorsanız sizler de beyaz ve eflatun renklerini kullanabilirsiniz. Benim liflerim bence dünyanın en güzel lifleridir. Eminim sizler de yaptığım paylaşımları çok sevmiştirsiniz.

Çeyizimdeki çiçekli banyo lifinin yapılışı

Çeyizimde yer alan bu lif modeli en sevdiğim lif modeli diyebilirim. Güzel olduğu kadar kullanışlı olması bu lif modelini sevmemdeki en büyük nedenlerden birisidir. Yapılışı kolay olan ve kısa süre içerisinde biten bu örgü lif kesinlikle kısa süre içerisinde lif yapmak isteyen kişiler için ideal bir model. Video anlatımlı olarak sizlere aktaracağım bu natürel lif modelini kesinlikle örmelisiniz.

Sizlere çeyizimdeki banyo lifi örneklerini aktarmaya çalıştım. Eğer buraya koymadığım ancak çeyizimde olan yeni modeller de elime geçecek olursa bunları sizleri sunmaya devam edeceğim. Daha farklı modellere ihtiyacı olan kişiler çeyizlik bonyo lifi modelleri bağlantısında yer alan modelleri de inceleyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here