Beşiktaş Kartal Lifleri Yapılışı (BJK)

0
1633
Beşiktaş lif modelleri BJK kartal lif yapılışı
Beşiktaş lif modelleri BJK kartal lif yapılışı

1903 senesinde kurulan bir spor kulübü olan Beşiktaş, siyah beyaz renklerin asaletini bünyesinde barındırmakta olan bir takımdır. Beşiktaş lif modelleri bu yüzden hem BJK tutkunları hem de diğer insanlar tarafından beğenilmektedir. Beşiktaş lif modelleri genel olarak BJK simgesinin ve 1903 tarihinin düz lifler üzerine işlenmesi sonucunda elde edilmektedir. Eğer bir Beşiktaş gönüllüsüyseniz bu yüzden sadece siyah ve beyaz renkteki iplikleri kullanarak bu lif modelini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kocanızı, oğlunuza, kendinize ve çevrenizde yer alan Beşiktaş gönüllüsü insanlara Beşiktaş lif modelleri arasından bir model beğenerek yapıp hediye edebilirsiniz. Bu sayede ciddi anlamda karşınızdaki insanları mutlu etmeniz mümkündür.

Beşiktaş çok köklü bir kulüp olduğundan dolayı bu lif örnekleri arasında çok sayıda model bulunmaktadır. Her ne kadar model sayısı fazla olsa da bize göre genel olarak lif üzerine işlenen figürler sabit olduğundan dolayı tüm lif modellerinin benzerlik gösterdiğini düşünüyoruz.

Benim etrafımda da Beşiktaş fanatiği olan çok sayıda kişi var. Daha önceden yapmış olduğum çok sayıda düz beyaz renkte lif bulunuyordu. Bu liflerin üzerine 1903 tarihini ve BJK simgesini işledim. Daha sonra tüm bu lifleri bu kişilere hediye ettim. Böylesine basit bir örgünün insanları bu denli mutlu etmesi gerçekten de beni çok şaşırttı. Sizler de bunu yapacak olursanız alacağınız olumlu tepkiler ciddi manada mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Yeni Beşiktaş Lif Modelleri

Beşiktaş’ın simgesi kartal olduğundan dolayı liflerin üzerine kartal işlemesi de yapabilirsiniz ancak kartal detayları çok olan bir hayvan türü olduğundan dolayı birçoğunuz kartal figürünü işlerken zorlanabilir. Bu yüzden işi fazla uzatmadan tercihinizi BJK ve 1903 simgelerinden yana kullanabilirsiniz. Bu lifi yapmak için siyah ve beyaz renkteki ipliklerinizi hazırladıysanız gelin en güzel Beşiktaş lif örnekleri nelermiş birlikte göz atalım.

Görüldüğü üzere birbirinden farklı çok sayıda Beşiktaş lif örneği bulunmaktadır. Yapımı kolay olduğu kadar aşırı derecede güzel olmaları bu lif modellerinin çok sayıda kişi tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Biz bayanlar aşırı fanatiklik duygusuna sahip olmadığımızdan dolayı bu tarz şeyler bizlere anlamsız gelebilir ancak bu lif modellerini erkeklerin aşırı derecede seveceğini söyleyebiliriz. Bir hediyelik eşya arıyorsanız ve karşınızdaki kişi Beşiktaş takımının taraftarıysa Beşiktaş lif modelleri çok ideal bir hediye olabilir. Taraftar lif modelleri ilginizi çekiyorsa daha çok sayıda paylaşım yapacağımız için bizi takipte kalın.

Beşiktaş Lif Modeli Yapılışı

Beşiktaş’a gönül vermiş birisi olarak tuttuğum takımın örgülerde kendisini göstermesini seviyorum. Eminim ki Beşiktaşlı olup benim gibi düşünen çok sayıda kişi vardır. Sizlere daha önceden Beşiktaş lif örnekleri hakkında bilgi vermiştim ama yapılışlarını ele almamıştım. Video anlatımlı olarak bu liflerin nasıl yapıldığı elime geçince sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Tuttuğunuz takım sizler için önemliyse ya da çevrenizde Beşiktaş fanatiği olan kişiler varsa, Beşiktaş lif modellerini örüp bu kişilere hediye edebilirsiniz. Video anlatımın uzun olması sizleri kesinlikle yanıltmasın. Beşiktaş lif modelleri yapılışı sandığınızdan daha kolaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here