Amigurumi oyuncak uyku arkadaşı
Amigurumi oyuncak uyku arkadaşı

Biz anneler bir süre bebeklerimizle yattığımızdan dolayı, bebeklerimiz yalnız yatmaya korkarlar. Amigurumi oyuncak uyku arkadaşı bebeklerin yalnız yatmasını kolaylaştıran unsurlardan birisidir. Özellikle çocuğunun yatağını bir türlü ayıramayan anneler, amigurumi oyuncak uyku arkadaşı sayesinde çocuklarını yalnız yatmaya daha kolay bir şekilde alıştırabiliyor.

Ben yaşını almış birisi olsam bile çoğu zaman yalnız yatmaya korkuyorum. Eşim yanımda olmadığı zamanlar benim de bir uyku arkadaşım olduğunu açık yüreklilikle söyleyebilirim. Bu tarz şeylerin çocuklar için uygun olduğu düşünülse de aslında amigurumi oyuncak uyku arkadaşı yetişkinler tarafından da kullanılabilir.

Yalnız yatmaya korkan kişilerin imdadına koşan oyuncaklar olarak bilinen amigurumi oyuncak uyku arkadaşı modelleri arasında o kadar fazla örnek var ki hangisini size sunacağım hususunda zorluk çekiyorum. Çoğu kişi tarafından beğenileceğini düşündüğüm bir modeli bu bağlamda sizler için ele almaya çalışacağım.

Amigurumi Oyuncak Uyku Arkadaşı Yapılışı

Amigurumi tekniklerini bilmeyen kişiler, paylaştığım video anlatımı anlama konusunda zorluk çekebilir. Bu uyku arkadaşının nasıl yapıldığının anlatıldığı video yabancı dildedir. Model çok güzel olduğundan dolayı bu paylaşımı yapmak istiyorum. Amigurumi teknikleri konusunda bilginiz varsa, sadece videoyu izleyerek bu uyku arkadaşını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Amigurumi oyuncak uyku arkadaşı modeli hem kız hem de erkek bebekler için uyundur. Kızlar için yapılacak olursa pembe, erkekler için yapılacak olursa mavi renkteki ipliklerin kullanılması yerinde bir karar olacaktır.

Amigurumi uyku arkadaşlarına ilginin artmasından dolayı bu tarz uyku arkadaşlarına artık oyuncakçılarda da rastlayabiliyoruz. Eğer bebeğinize hazır olarak bir uyku arkadaşı alma niyetiniz varsa, kesinlikle bilindik markaların ürünlerini almaya özen gösterin. Özellikle Çin Halk Cumhuriyeti üzerinden gelen amigurumi oyuncaklarda kanserojen maddelere rastlandı. Bebeğinizin sağlığını riske atmamak için bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Amigurumi oyuncakların Facebook üzerinden satışını yapan kişilerin de olduğunu gördüm. Güvendiğiniz kişiler varsa ilgili kişilerden de bu oyuncakları temin edebilirsiniz. Eğer daha farklı amigurumi uyku arkadaşı modellerine de ihtiyacınız varsa, amigurumi modelleri makalesine göz atmanızı tavsiye ederim Daha evvel yapmış olduğumuz paylaşımlar da ilginizi çekmeyi başaracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here