Acemiler İçin Yeni Sezon Sonsuzluk Lif

Yeni sezon sonsuzluk lif modeli

Örgü yapmaya yeni başlayanlar için tasarlanmış olan bir basit lif örneğini ele almak istiyoruz. Bu makalede acemiler için yeni sezon sonsuzluk lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak ele alınacaktır.

Kolay lif modelleri denildiğinde her zaman akla tek renk olarak yapılan lifler gelir. Biz bu olguyu kırmak için sizlere yeni sezon sonsuzluk lif modeli yapılışı hakkında bilgi vermeyi uygun gördük.

Tasarımımızda iki farklı renkte iplik kullanılıyor. Bazı yerlerde sekiz lif örneği olarak geçse de kabul gören ismi sonsuzluktur. Özellikle bir kişiye karşı sonsuza kadar devam edecek olan iyi duygularınız varsa duygularınızı bu örnekle ifade edebilirsiniz.

Sonsuzluk lif modeli

Tasarımı kimin yaptığını bilmesek de son zamanlarda bu örneğin popüler hale geldiğini söyleyebilirim. Eğer moda sizin için önemliyse başka örnek aramadan bunu örmeye başlayabilirsiniz.

Yeni Sezon Sonsuzluk Lif Yapılışı

Model 6 fıstık üstüne kurulmaktadır. Tasarımı karmaşık hale getirmemek için ilk denemenizde sizler de 6 fıstık üstüne kurulumu yapın. Birbirine uyumlu 2 farklı renkte iplik kullanılıyor. Pembe beyaz veya gri beyaz renk kombinasyonu modelin kendisini göstermesini sağlıyor. Sizler de bu renkte iplikleri kullanabilirsiniz.

Normal şartlarda 7 numara tığ kullanılarak yapılması uygundur. Eğer aşırı derecede sıkı örgü yapıyorsanız daha büyük numarada tığları da kullanabilirsiniz. Aynı şekilde gevşek örgü sitiline sahipseniz tığ numarasını küçültmenizde fayda var.

Daha fazla life ulaşmak ister misin? Cevabın evetse kolay lif modelleri sayfasında yer alan tasarımları inceleyin.
lif modelleri

Yeni sezon sonsuzluk lif modeli spiral bir şekil içerdiğinden dolayı göze zor gibi görünebilir. Ancak modeli yapmaya başladığınız zaman büyük bölümü fıstık örgü tekniğini içerdiği için kolay olduğunu anlayacaksınız. Bu yüzden lifin görüntüsü sizi kesinlikle yanıltmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here