Örgü Atkı Modelleri ve Yapılışları

148
erkek bayan çocuk bebek örgü atkı modelleri yapılışları

Kolay atkı modelleri anlatımlı olarak sürekli paylaşıldı. Bayan, erkek, çocuk ve bebek atkı modelleri sayesinde kış mevsimini sıcacık bir şekilde geçirdik. Günümüzde kullanılan o kadar fazla atkı modeli var ki bu yüzden tüm modelleri bir atkı rehberi oluşturmak için tek sayfada bir araya getirmeye karar verdik. Sayfamızdan tüm yaş grupları için örgü atkı modelleri ve yapılışları ile alakalı detaylı bilgilere ulaşacaksınız.

Günümüzde insanların yakalanmış oldukları hastalıklar oransal olarak listelenirse, soğuk algınlığı hastalıkları en baş sırada yer alır. Soğuk algınlığı gibi hastalıklar genellikle kişinin boğazını üşütmesinden dolayı meydana gelir. Sizler de bunun farkındaysanız ve kendinizi korumak istiyorsanız kış mevsimini kesinlikle atkısız geçirmeyin. Şimdi gelin hep birlikte sizler için hazırladığımız örgü atkı modelleri ve yapılışları ile alakalı bilgiler alalım.

Örgü atkı modelleri anlatımlı

Tığ işi atkılar; erkek atkıları, bayan atkıları, kolay atkı modelleri ve yapılışları, bebek atkı örnekleri, Derya Baykal atkı modelleri ve şişle örülen değişik çocuk atkı modelleri anlatımlı olarak yapılışları hakkında bilgi verdiğimiz atkılardır. Al başlıklar oluşturarak ve bağlantılar vererek, gönlünüze yatan atkı modellerini bulmanızı sağlamaya çalışacağız.

Tığ işi atkı modelleri yapılışları

Tığ işi atkılar bebekler, bayanlar ve erkekler için bir araya getirilmiş olan modellerden oluşur. Tığ işi atkı denildiği zaman akla gelen neredeyse her model sizler için ele alındı. Tığ işi atkı modelleri yapılışları sayesinde sizler de bu atkıları örüp kullanabilirsiniz. Genellikle tığ işi örgü teknikleri zordur. Bu yüzden basit olan tekniklerin kullanıldığı modelleri sizler için ele aldık.

Diğer tığ işi modeller ve yapılışları===> Tığ işi atkı modelleri yapılışları

Erkek atkı modelleri yapılışları

Erkekler örgü atkıları en çok kullanan kişilerdir. Biz bayanlara göre erkekler gün içerisinde dışarıda daha fazla vakit geçirdikleri için kesinlikle soğuktan korunmaları gerekmektedir. Hal böyle olunca da erkelerin imdadına erkek atkı modelleri koşmaktadır. Eşiniz ya da oğlunuz için bir atkı örecekseniz kesinlikle sizler için hazırladığımız erkek atkı modelleri yapılışları ile alakalı bilgilere göz atmalısınız.

Tabi ki makaleyi böyle sonlandırmak olmaz. Sizlere bir de bir erkek atkı modelinin nasıl yapıldığını anlatan video anlatımı sunacağız. Erkek atkı modelleri yapılışları sayesinde tüm bayanlar erkekler için kısa süre içerisinde atkı örebilecek.

Diğer erkek atkı modelleri ve yapılışları===> Erkek atkı modelleri yapılışları

Bayan atkı modelleri ve yapılışı

Biz bayanlar atkıları genel olarak hem soğuktan korunmak için hem de aksesuar amacıyla kullanıyoruz. Bu yüzden ördüğümüz bayan atkı modelleri kesinlikle güzel olmalıdır. Bu bağlamda günümüzün modası olarak görülen bayan atkı modelleri ve yapılışları ele alındı. Dileyen herkes bir model beğenerek kışı sıcak bir şekilde geçirebileceği atkılara sahip olabilir.

Diğer bayan atkı modelleri ve yapılışları===> Bayan atkı modelleri ve yapılışı

Kolay atkı modelleri ve yapılışı

Örgü yapmaya yeni başlayan kişiler bazı atkı modelleri zor olarak nitelendirilen örgü tekniklerini içerdiğinden dolayı atkı öremiyor. Bu tip kişiler için kolay atkı modelleri ve yapılışı ile alakalı bilgiler vererek her bayanın destek almadan kendi atkısını örebilmesine yardımcı olmaya çalıştık. Birçok kolay atkı modeline sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi nasıl yapıldıklarını da verdiğimiz bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

Diğer kolay atkı modelleri ve yapılışları===> Kolay atkı atkı modelleri yapılışı

Bebek atkı örnekleri yapılışları anlatımlı

Bebekler biz yetişkinlere göre daha fazla soğuktan etkilenir ve soğukta kaldıkları zaman hemen hasta olur. Örgü atkılar bebekleri soğuktan korumak için çok uygundur. Bir bebeğiniz varsa ve ona örgü atkı örmek istiyorsanız birçok modele buradan ulaşacaksınız. Ayrıca yapılışları ile alakalı bilgiler de alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Diğer bebek atkı modelleri ve yapılışları===> Bebek atkı örnekleri yapılışları anlatımlı

Derya Baykal atkı modelleri ve yapılışları

En güzel atkılar her zaman ilk olarak Derya Baykal tarafından paylaşılır. Moda ve gündem örgü dünyası için de önemlidir. Yeni tasarım arayışında olan herkes bu yüzden Derya Baykal atkı modelleri ve yapılışları denildiği zaman daha fazla ilgi gösterir. Bizler de örgü dünyasının gündemini elimizde tutmak istediğimizden dolayı sizlere en yeni modeller ve yapılışları ile alakalı bilgiler verdik.

Diğer Derya Baykal atkı modelleri ve yapılışları===> Derya Baykal atkı modelleri ve yapılışları

Şişle örülen değişik çocuk atkı modelleri anlatımlı

Çocuklar çok hızlı büyüdükleri için geçen yıl ördüğümüz atkılar bu yıl küçük gelebiliyor. Bu yüzden çocuklara neredeyse her yıl atkı örmek zorunda kalıyoruz. Tığ işi atkılar uzun sürdüğünden dolayı şişle yapılan atkılar daha fazla tercih ediliyor. Bu yüzden sizlere şişle örülen değişik çocuk atkı modelleri yapılışları anlatımlı olarak aktarıldı. Bir modeli beğenip kışa hazırlık yapmak adına atkıları örmeye başlayabilirsiniz.

Diğer çocuk atkı modelleri ve yapılışları===> Şişle örülen değişik çocuk atkı modelleri anlatımlı

Örgü atkı modelleri ve yapılışları, gündemi takip etmek adına sürekli olarak geliştirilecektir. Yani sizlere zaman içerisinde daimi olarak en yeni örgü atkı örnekleri ve yapılışları ile alakalı bilgiler verilmeye devam edilecek. Beğendiğiniz fakat yapılışı hakkında bilginizin olmadığı atkı modelleri varsa, bunları bizlere gönderin bir de bizler inceleyelim. Elimizden gelen bir şeyse bu örneklerin nasıl yapıldıklarını da sizlere anlatmaya çalışırız. Örgü atkı modelleri ve yapılışları çoğu zaman video açıklamalı olarak ele alınacak çünkü video anlatımlar resimli anlatımlara göre daha anlaşılır oluyor.

Değerlendirme
Örgü atkı modelleri
Paylaş

CEVAP VER

Yorum yaz
İsminizi girin