Delikli Çubuk Örgü Modeli Yapımı

227
delikli çubuk örgü modeli

Daha çok farklı örgü modelleri ile birlikte kullanılan çubuk örgü modeli hırka, kazak, yelek ve süveter yapımında kullanmak için uygundur. Bu örgü modelinin tamamının ilgili örgü ürünlerde kullanılması mümkün olduğu gibi sadece örgü ürünlere hareket vermek için kol kısımlarında ya da gövde kısımlarında da delikli çubuk örgü modeli kullanılabilir. Delikli çubuk örgü modeli yapımı hakkında uzunca bir araştırma yaptık çünkü bu örgü modeli batı kültüründen kültürümüze geçmiş olan yeni bir örgü modelidir. Arzu Hanımın anlatımıyla ayrı bir lezzet kazanan delikli çubuk örgü modeli anlatımının yalın olmasından dolayı artık herkesin yapabileceği bir örgü modeli haline gelecek.

Delikli çubuk örgü modeli yapımı ne resimli ne de sözel anlatımlı olarak yapılamaz. Elbette bu tarz anlatım yollarına başvuranlar var ancak örgüde kullanılan teknikler kendisini sürekli olarak tekrarlamadığından dolayı kafanız karışabilir. Bu yüzden kesinlikle bu örgüyü denemek isteyen kişiler video anlatımdan yararlanmalıdır.

Örgü ürün yapıp satarak para kazanan kişiler kesinlikle delikli çubuk örgü modeli gibi örgüleri öğrenip örgü ürünlere dahil etmelidir çünkü insanlar yeni olan şeylere daha fazla ilgi göstermektedir. Delikli çubuk örgü modeli yapımı hakkında bilgi verdikten sonra bu örgü modeli kullananlarınız olursa eminim ki satışlarında artış olacaktır. Bu uyarımızı kesinlikle dikkate alın. Ayrıca yeni olan şeyler ilginizi gerçek anlamda çekiyorsa deniz dalgası örgü modeli ve işkembe örgü modeli bağlantılarında yer alan örgü modellerine de bakmanızı tavsiye ediyorum.

Delikli çubuk örgü modeli yapımı hakkında bilgi aflıktan sonra birçok örgü üründe bu örgü modelini deneme şansım oldu. Özellikle yeleklerde çok güzel bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Genç kızların çeyizlerine örgü yelek koyma geleneği günümüzde devam ediyor. İnsanların yapmış olduğunuz çeyizlere imrenerek bakması sizin en büyük hayalinizse delikli çubuk örgü modeli yapımı hakkında bilgi aldıktan sonra bu örgü modelini kullanarak bir yelek yapıp çeyizinize ekleyin. Emin olun yeleği bitirdiğiniz zaman çevrenizde bulunanlar bu örgü modelinin adı ne, gerçekten ördüğün yelek çok güzel olmuş gibi şeyler söyleyecek.

delikli çubuk örgü modeli

Delikli çubuk örgü modeli yapımı hakkında tüm bilgileri almış bulunuyorsunuz. Artık geriye sadece malzemeleri hazırlayıp bu örgü modelinde kullanılan teknikleri uygulamak kalıyor. Örgü dünyasında en çok beğenilen şeyler başka hiç kimsede olmayan şeylerdir. Bu yüzden her zaman yeni örgü modellerine ilgi göstermenizi tavsiye ediyorum.

CEVAP VER

Yorum yaz
İsminizi girin