Bayan yelek modelleri örgü bayan yeleği örnekleri yapılışları

yeni örgü bayan yelekleri

Örgü bayan yelekleri çeyizlerde yer aldığı gibi gündelik yaşam içerisinde de bayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yüzden örgü bayan yelek modelleri bayanlar tarafından sıklıkla yapılan örgüler arasında yer alıyor. Sayfamızda örgü bayan yelek örnekleri anlatımlı olarak ele alındığı için tüm bayanlar sadece yaptığımız anlatımlar sayesinde kendilerine en güzel yelek modellerini yapabilecek. Bayan örgü yelek modelleri ve yapılışları sözel, resimli ve videolu anlatımlı olarak ele alınmıştır. Sizler detaylı bulduğunuz anlatımı referans alıp bu yelekleri örebilirsiniz.

Örgü bayan yelekleri en çok satışı yapılan örgü ürünlerden bir tanesidir. Bayan yelekleri yaklaşık olarak 70-500 TL arasındaki rakamlara satılıyor. Yeleğin fiyatını yelekte kullanılan örgü teknikleri belirliyor. Yani kolay örgü teknikleri kullanılarak yapılan bayan yelekleri ucuzken yapılış zor olan örgü tekniklerinin kullanılmış olduğu bayan yelekleri pahallıdır. El işi ürün satışı yapan neredeyse her yerde bu yelekler yer almaktadır. Özellikle çeyizinizde eksik varsa ve çeyiziniz yetişmeyecekse bu tarz yerlerden örgü bayan yelekleri beğenip satın alabilirsiniz.

Örgü bayan yelek modelleri

Örgü yelekler bayanların özellikle kış mevsiminde ev ortamındayken giymeyi tercih etmiş olduğu ürünler olsa da yeni örgü bayan yelekleri abiye elbiselerin üzerine giymek için dahi aşırı derecede uygun. Yeni örgü bayan yelekleri bu kapsamda büyük ilgi görmeyi gerçekten de hak ediyor. Sadece kullanılan örgü tekniklerinde değişiklikler yaparak eskiden sıradan olarak kabul ettiğimiz örgü yelek modelleri dahi gerçekten de göz alıcı hale gelebilir. Tasarımcılık yönü gelişmiş olan bayanlar her gün yelekler arasına yeni yelekleri dahil ediyor ve bu durumda da günün modası ciddi anlamda değişiyor. Yeni tasarımlara olan ilgi her zaman üst boyutta olduğundan dolayı da bizler elimizden geldiğince yeni örgün bayan yelekleri adı altında paylaşımlara yer veriyoruz.

Yeni örgü bayan yelekleri en çok satılan örgü ürünlerdir. Eğer örgü yaparak para kazanıyorsanız kesinlikle sayfamızda bulunan yeleklerin örneklerini çıkarın ve satış listenize dahil edin. Özellikle çeyizlere örgü yelekler koyulduğu için satışınızda ciddi bir artış olacağına emin olabilirsiniz. Bu yeleklerin bazılarının yapılışı kolay bazılarının ise yapılışı zordur. Ortalama olarak 100-250 TL arasında rakamlara satıldıklarını bizzat kendi gözümle gördüm. Bu yüzden kesinlikle para kazanmak adına örgü yapıyorsanız bu yeleklerle de şansınızı denemenizde fayda var.

Yeni örgü bayan yelekleri arasında bulunan modellerin hepsinde maalesef aynı örgü teknikleri kullanılmıyor. Bu yüzden bu yeleklerin hepsini yapmak için örgü bilginizin üst düzeyde olması gerekiyor. Benim örgü bilgim az diyorsanız da pes etmeyin. Bu yelekleri yapmak için çaba harcayacak olursanız doğal olarak örgü bilginizin de gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni örgü bayan yelekleri çok yeni tasarımlar olduğu için çok az sayıda kişide bulunuyor ancak modellerin kısa süre içerisinde yayılacağını düşünüyoruz. Bu yüzden başka hiç kimsede olmayan örgü yeleklere sahip olmak için elinizi çabuk tutun ve bu yelekleri örün. İnsanların imrenerek bakacağı yeleklere ancak bu şekilde sahip olabilirsiniz. Bende yeni örgü bayan yelekleri arasında yer alan modellerden bazılarını yaptım ama modele sağdık kaldığımı söyleyemem çünkü kendimce yeni eklemeler yaparak modeli büyük oranda değiştirdim. Bu sayede hiç kimsede olmayan bir örgü yeleğe sahip oluyorum. Sizler de modele sadık kalmadan kendiniz bir şeyler ekleyecek olursanız emin olun daha güzel şeyler ortaya çıkacaktır.

Örgü bayan yelek örnekleri anlatımlı

Bayan yelekleri arasında bulunan yelekler genellikle düz örgü tekniklerinden oluşuyor olmasına rağmen yelekleri yaparken birçoğumuz ciddi anlamda zorlanıyoruz. Bu yüzden örgü bayan yelek örnekleri anlatımlı olarak ele alınsın istiyoruz. En iyi anlatım video anlatım olduğu için sizlere bir tane bayan yeleğinin nasıl yapıldığını video anlatımlı olarak sunacağız. Bu video anlatım sayesinde eminiz ki sizler anlatılan yelek modelini rahat bir şekilde yapacaksınız. Bayan yelekleri kesinlikle gözünüzü korkutmasın çünkü bu yelekleri yapmak gerçekten de çok kolay.

örgü bayan yelekleri anlatımlı

Anne yelek örnekleri yapılışları

Çeyizlerde hem kaynana hem de anne için yapılan örgü yelekleri bulundurmak adettendir. Bu yüzden çeyizlik kaynana anne yeleği yapılışı genç kızların çeyiz hazırlarken ihtiyaç duyduğu konulardan birisidir. Bu yeleklerin normal yeleklerden en önemli farkı görüntülerinin güzel ve yapılışlarının zor olmasıdır. Aslında örgü yelekleri zor hale getiren şey anlatımın yetersiz olmasıdır. Anlatım eğer düzgün bir şekilde yapılırsa kesinlikle zor olarak nitelendirilebilinecek bir yeleğin olduğunu düşünmüyoruz.

Çeyizlik kaynana anne yeleği yapılışı resimli anlatımlı olarak ele alınacak ancak birçok bayanın resimli anlatımı yetersiz bulacağını düşündüğümüz için son anda video anlatımı da eklemeye karar verdik. Eğer resimli anlatıma bakarak bu çeyizlik kaynana anne yeleğinin nasıl yapıldığını anlamazsanız video anlatımdan da destek alabilirsiniz.

Çeyizlik kaynana anne yeleği yapılışı tığ işi örgüler sınıfında bulunuyor. Tığ işi örgü biliyorsanız basit örgü tekniklerinin kullanıldığı bu yelek modelini zorlanmadan yapmanız mümkün. Bu yelek modeli tek renk iplik ile yapılıyor. İplik renginin değiştirilmiyor olması da aslında yeleği büyük oranda kolay bir yelek modeli haline getiriyor. Model örgü dünyasında kaynana anne yeleği gibi isimler ile nitelendiriliyor olsa da bu yelek modeli kesinlikle yaşı genç olan kişiler için de uygundur. Mesela bu yelek modelini kaynananız için örecek olursanız bu yeleği ben kullanayım kaynanama başka örerim diyeceksiniz. Şahsen ben de ilk bu yeleği yaptığım zaman söylemiş olduğum şeyi yaptım.

Çeyizlik kaynana anne yeleği yapılışı anlatımı elime geçtiğinde ben de bu yeleği hemen yaptım. Kışın soğuktan korunmak için güzel bir model diyemem ancak misafirliklere gidildiği zaman elbiseler ile güzel bir kombin oluşturduğu için tercih edilebilir nitelikte bir yelek modelidir. Bu yeleği yapmak adına malzemelerinizi hazırladıysanız gelin ilgili tığ işi yelek modelinin yapımına başlayalım.

Bayan örgü yelek modelleri yapılışları

Örgü bayan yelekleri arasında yer alan modeller beğenilse de yapılışları ile alakalı bilgi verilmediği sürece birçoğunuz için beğenilmekten öteye geçmiyor. Bu yüzden son zamanların popüler bayan yelekleri arasında bulunan, simli iplikle yapılan tığ işi fıstıklı bayan yelek modelinin nasıl yapıldığı sizlere anlatılacak. Bu içeriğimiz diğer yelek modellerinde olduğu gibi video anlatımlı olarak hazırlandı. Yelek yapılışları gerçekten de video anlatımlar sayesinde gayet basit bir hale geliyor.

bayan yelekleri yapılışı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here